Kedves Barátaink!
Ne ijedjetek meg, a süteményekről továbbra sem kell lemondanotok. Esetünkben az angol kifejezés - cookie - fordításáról van szó, mely valóban sütit jelent magyarul, de természetesen semmi köze hozzá. Az alábbi tájékoztatást jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve adjuk:

 Ahogy majdnem minden honlappal rendelkező cég, honlapunk is használhat cookie-kat. A cookie (magyarul süti) egy kisméretű egyedi szöveges információs fájl, amely akkor kerül a számítógépedre, amikor egy webhelyet látogatsz meg. A sütik számtalan funkcióval rendelkeznek. Többek között információt gyűjtenek, megjegyzik a látogató egyéni beállításait, és általánosságban megkönnyítik a weboldal használatát számukra.

A Honlap látogatásával tudomásul veszed, és hozzájárulásod adod ahhoz, hogy a honlapunkon tett látogatások során egy vagy több cookie-t küldjünk számítógépede, amely(ek) révén böngésződ egyedileg azonosítható lesz. Minden modern böngészőprogramban beállítható, hogy a látogató elfogadja-e a sütiket vagy sem? Azt azonban tudnod kell, ha letiltod használatukat, akkor honlapunk egyes oldalainak látogatásakor hiba léphet fel.

A legnépszerűbb böngészők süti beállításairól
az alábbi linkeken tájékozódhatsz:

Chrome böngésző

Explorer 11

Explorer 10

Firefox