Génius - Kwizda Kupa Korcsoportos Sakkverseny-sorozatunk 3. játéknapja zajlott le 2016.01.09-én a debreceni Újkerti Közösségi Házban. Elegendő számú induló esetén 6 fordulós svájci rendszerben 20-20 perces játékidővel, a FIDE rapid versenyszabályai szerint, számítógépes párosítással mérhették össze tudásukat az ifjú Géniusz-jelöltek. Fiúk és lányok korcsoportonként külön lettek értékelve.

 

A 10 éven aluli fiúk versenyében Tran Dávid 3. helyezést ért el:

 

Génius Kwizda  Kupa 2015/16- 3. játéknap      
U10 - 2006-2007          
               
Végeredmény            
               
Rank S.szám Név ÉLŐ Orsz Klub Pts.  
1 1 Fesus Marcell 1199 HUN Bajnok Sakkiskola Egyesület  
2 3 Bodnar Roland Gabor 0 HUN Bajnok Sakkiskola Egyesület  
3 2 Tran Dávid 1144 HUN Debreceni Sakkiskola Egyesület 4  
4 8 Magyar Gergo 0 HUN Dózsa György Ált.Isk. 4  
5 16 Tóth Dávid 0 HUN Szoboszlói Úti Ált.Isk. 4  
6 7 Kálnai Márton Soma 0 HUN Ref.Ált.Isk. 3  
7 9 Makrai Áron 0 HUN Hatvani I. Ái 3  
8 10 Németh Márk 0 HUN   3  
9 11 Oravec Zsombor 0 HUN Bajnok Sakkiskola Egyesület 3  
10 14 Szűcs Blanka 0 HUN Arany János 3  
11 4 Fodor Flóra 0 HUN Baptista Á.I. Kisújszállás  
12 5 Gulyas Gabor Zeno 0 HUN Kossuth Gyak.Ált.Isk. 2  
13 12 Pósa Réka 0 HUN Szarvas 2  
14 6 Kovács Zoltán 0 HUN Bajnok Sakkiskola Egyesület 2  
15 13 Soltész-Nagy Nándor 0 HUN Bajnok Sakkiskola Egyesület 1  
16 15 Sóczó Levente 0 HUN Baptista Á.I. Kisújszállás ½  
               

 

 

 A 12 éven aluliak versenye Fábián Bence nagy sikerét hozta, gratulálunk!

Kovács László és Vass Boglárka 4,5 pontja is kiváló eredménynek számít.

 

Génius Kwizda  Kupa 2015/16- 3. játéknap    
U12 - 2004-2005        
             
Végeredmény          
             
Rank S.szám Név ÉLŐ Orsz Klub Pts.
1 2 Fabian Bence 1421 HUN Debreceni Sakkiskola Egyesület 5
2 4 Nagy Karoly Peter 1296 HUN Kölcsey F. Gyak Ái.
3 6 Vass Boglarka 1215 HUN Hatvani I. Ái
4 5 Kovacs Laszlo 1257 HUN Debreceni Sakkiskola Egyesület
5 17 Szombat Szilárd 0 HUN Kisújszállás 4
6 1 Illes David Mark 1563 HUN Kisújszállás
7 3 Radai Balazs 1388 HUN Petőfi S. Ált. Isk 3
8 15 Szabára Dávid István 0 HUN   3
9 12 Pósa Levente 0 HUN Szarvas 3
10 9 Makrai Balázs 0 HUN Hatvani I. Ái 3
11 11 Nagy Lena 0 HUN   3
12 8 Kovács Olivér 0 HUN Monospetri
13 10 Nagy Dávid 0 HUN Ref.Ált.Isk.
14 16 Szigeti Dóra 0 HUN Arany János Ált.Isk. 2
15 14 Sarkadi Nándor 0 HUN   2
16 13 Rácz Zoltán 0 HUN Ref.Ált.Isk. 2
17 7 Kis Alina Zita 0 HUN Árpád Vezér Ált.Isk. 2

 

 

 Lányok és fiúk eredménye külön értékelve:

A lányok versenyében Vass Boglárka diadalmaskodott!

Génius Kwizda  Kupa 2015/16- 3. játéknap    
U12 - 2004-2005          
               
Végeredmény            
               
               
korcsoport U12            
               
Rank S.szám Név   ÉLŐ Tip Pont Pts.
1 2 Fabian Bence   1421 U12 5 5
2 4 Nagy Karoly Peter   1296 U12
3 6 Vass Boglarka F 1215 U12
4 5 Kovacs Laszlo   1257 U12
5 17 Szombat Szilárd   0 U12 4 4
6 1 Illes David Mark   1563 U12
7 3 Radai Balazs   1388 U12 3 3
8 15 Szabára Dávid István   0 U12 3 3
               
lányok versenye            
               
Rank S.szám Név   ÉLŐ Tip Pont Pts.
3 6 Vass Boglarka F 1215 U12
11 11 Nagy Lena F 0 U12 3 3
14 16 Szigeti Dóra F 0 U12 2 2
17 7 Kis Alina Zita F 0 U12 2 2

 

 

 

A 14-18 éves korcsoportban Szűcs Márton lett a bajnok, gratulálunk!

 

Génius Kwizda  Kupa 2015/16- 3. játéknap          
U14-U18 - 1998-2003          
               
Szervező(k) : Debreceni Sakkiskola Egyesület          
Versenyigazgató : Juhász Mihály          
Vezető vagy főbíró : Száva Miklós          
ÉLŐ Ø : 1303            
Dátum : 09.01.2016          
               
Végeredmény            
               
Rank S.szám Név ÉLŐ Orsz Klub Pts.  
1 8 Szucs Marton Miklos 1325 HUN Deb. Ref Ái.  
2 2 Schwarczenberger Csongor 1708 HUN De. Kossuth L. Gy. Ái.  
3 4 Kacsandi Lili Fruzsina 1548 HUN Debreceni Sakkbarátok Klubja 4  
4 14 Rózsa Zoltán 0 HUN   4  
5 7 Kustar Gabor 1397 HUN Deb. Ref Ái.  
6 10 Medvegy Dalma 0 HUN Szarvas  
7 1 Balogh Ákos 1721 HUN Debreceni Sakkiskola Egyesület  
8 6 Illyés Tamás 1441 HUN    
9 5 Szucs Andras Laszlo 1503 HUN Deb. Ref Ái. 3  
10 3 Bodnar Mate 1600 HUN Debreceni Sakkbarátok Klubja 2  
11 13 Rózsa Anita 0 HUN   2  
12 11 Mravik Gabriella 0 HUN Szarvas 2  
13 12 Nemeth Kristóf 0 HUN Baptista Á.I. Kisújszállás 2  
14 9 Lantai Noémi 0 HUN   0  
               

 

 

 Korcsoportok szerinti bontásban:

                 
korcsoport U14              
                 
Rank S.szám Név   ÉLŐ Tip Pont Pts.  
1 8 Szucs Marton Miklos F 1325 U14  
2 2 Schwarczenberger Csongor   1708 U14  
3 4 Kacsandi Lili Fruzsina F 1548 U14 4 4  
5 7 Kustar Gabor   1397 U14  
8 6 Illyés Tamás   1441 U14  
9 5 Szucs Andras Laszlo   1503 U14 3 3  
11 13 Rózsa Anita   0 U14 2 2  
12 11 Mravik Gabriella F 0 U14 2 2  
                 
korcsoport U16              
                 
Rank S.szám Név   ÉLŐ Tip Pont Pts.  
4 14 Rózsa Zoltán   0 U16 4 4  
7 1 Balogh Ákos   1721 U16  
10 3 Bodnar Mate   1600 U16 2 2  
                 
korcsoport U18              
                 
Rank S.szám Név   ÉLŐ Tip Pont Pts.  
6 10 Medvegy Dalma F 0 U18  
                 
a legjobb női játékosok              
                 
Rank S.szám Név   ÉLŐ Tip Pont Pts.  
                 
3 4 Kacsandi Lili Fruzsina F 1548 U14 4 4  
6 10 Medvegy Dalma F 0 U18  
12 11 Mravik Gabriella F 0 U14 2 2