Növendékeink sikere a 2019/2020. tanévi egyéni sakk Diákolimpia Hajdú-Bihar megyei döntőjén!

 

2020. február 15-én rendezték meg a Hajdú-Bihar megyei egyéni sakk Diákolimpia döntőjét Debrecenben. Növendékeink - iskoláik színeiben - kiválóan teljesítettek:

 

Fiú 2003-2004 korcsoport A, bajnok Szilágyi Norbert növendékünk!

Final Ranking after 5 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2 
1 3   Szilagyi Norbert HUN 1912 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 4,0 6,00 0,0
2 1   Radai Balázs HUN 1364 Debreceni Szc Mechwart András 2,0 3,00 0,0
3 4   Nyiri Antal HUN 1295 Debreceni Szc Mechwart András 2,0 2,00 0,0
4 2   Semjeni Gyula HUN 1245 Berettyóújfalui Szc Bessenyei 1,0 2,00 0,0
5 5   Szabo Péter HUN 1421 Tóth Árpád Gimnázium 1,0 1,00 0,0

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

Fiú, 2005-2006. /A, bajnok Németh Márk növendékünk, Bodnár Roland Gábor ugyanannyi pontszámmal 3. helyen végzett.  

Final Ranking crosstable after 7 Rounds

 

Rk.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  TB1   TB2 
1   Nemeth Márk 1314 HUN * 1 ½ 0 1 1 ½ 1 5,0 15,00 0,0
2   Kovacs Máté 1394 HUN 0 * ½ 1 1 ½ 1 1 5,0 14,25 0,0
3   Bodnar Roland Gábor 1583 HUN ½ ½ * ½ ½ 1 1 1 5,0 14,00 0,0
4   Debreczeni Csaba 1395 HUN 1 0 ½ * 0 1 1 1 4,5 12,50 0,0
5   Nagy Károly Péter 0 HUN 0 0 ½ 1 * 1 ½ ½ 3,5 10,75 0,0
6   Kovacs László 1343 HUN 0 ½ 0 0 0 * 1 1 2,5 5,00 0,0
7   Szatmari Gergő Gyula 1102 HUN ½ 0 0 0 ½ 0 * 1 2,0 4,75 0,0
8   Parkanyi Ábel 1188 HUN 0 0 0 0 ½ 0 0 * 0,5 1,75 0,0

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

 

Fiú F3/A (2007-2008.) korcsoport, bajnok Tran Dávid növendékünk!

 

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2 
1 1   Tran Dávid HUN 1760 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 5,5 26,5 24,0
2 4   Toth Gergely HUN 1287 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 5,0 24,0 20,5
3 3   Toth Sándor Benedek HUN 1314 Baltazár Dezső Református Álta 4,5 27,0 18,5
4 5   Tar Zsombor József HUN 1257 Balmazújvárosi Református Álta 3,5 25,0 15,5
5 9   Puha Morgan HUN 1126 Debreceni Bolyai János Általán 3,5 24,5 13,5
6 6   Kovacs Gergely HUN 1227 Lilla Téri Általános Iskola 3,5 24,5 13,0
7 7   Henczel Donát HUN 1184 Baltazár Dezső Református Álta 3,5 23,5 13,5
8 2   Kalnai Márton Soma HUN 1372 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 3,0 23,5 11,5
9 8   Kiss Marcell Antal HUN 1170 Baltazár Dezső Református Álta 3,0 21,5 10,0
10 10   Irinyi Tamás HUN 1113 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 0,0 25,0 0,0

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break

 

 

 Fiú F3/B (2007-2008.) korcsoport, bajnok Magyar Gergő növendékünk!

  

Final Ranking crosstable after 7 Rounds

 

Rk.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  TB1   TB2 
1   Magyar Gergő 0 HUN * 1 1 1 1 1 1 1 7,0 21,00 0,0
2   Papp Ádám 0 HUN 0 * 1 ½ 0 1 1 1 4,5 10,50 0,0
3   Békési Áron 0 HUN 0 0 * ½ 1 1 1 1 4,5 10,00 0,0
4   Monzon Caleb 0 HUN 0 ½ ½ * 1 0 1 1 4,0 10,50 0,0
5   Balla Botond 0 HUN 0 1 0 0 * 1 1 1 4,0 8,50 0,0
6   Ajtai Norbert 0 HUN 0 0 0 1 0 * 0 1 2,0 4,00 0,0
7   Barna Péter 0 HUN 0 0 0 0 0 1 * 1 2,0 2,00 0,0
8   Ajtai Bence 0 HUN 0 0 0 0 0 0 0 * 0,0 0,00 0,0

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

  Fiú F2 (2009-2010.) korcsoport, bajnok Berényi Krisztián növendékünk!

 Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1   Berényi Krisztián HUN 0 Debreceni Református Kollégium 5,5 26,5 20,5 0,0
2 5   Gajdács Jonatán HUN 0 Debreceni Református Kollégium 5,0 26,5 22,0 0,0
3 11   Pető Dávid HUN 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 4,5 29,5 16,5 0,0
4 6   Gencsi Dávid HUN 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 4,5 28,5 21,0 0,0
5 8   Kis Vilmos HUN 0 Debreceni Árpád Vezér Általáno 4,5 22,0 14,0 0,0
6 13   Szabolcsi Kristóf HUN 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 4,0 24,0 16,0 0,0
7 10   Nagy Máté Lajos HUN 0 Baltazár Dezső Református Álta 4,0 16,5 13,0 0,0
8 2   Briczky Balázs Zsolt HUN 0 Berettyóújfalui József Attila 3,5 28,0 16,5 0,0
9 3   Domokos Zalán HUN 0 Berettyóújfalui József Attila 3,5 27,5 18,5 0,0
10 7   Kamel Roni Mohammed HUN 0 Balmazújvárosi Református Álta 3,5 19,5 11,0 0,0
11 12   Román Vendel HUN 0 Debreceni Lorántffy Zsuzsanna 3,0 25,0 13,0 0,0
12 9   Nagy József HUN 0 Kövy Sándor Általános Iskola É 2,0 20,5 9,0 0,0
13 4   Fejes Péter HUN 0 Kövy Sándor Általános Iskola É 1,5 22,5 5,0 0,0

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Fide Tie-Break
Tie Break3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

 

 

Lány L5/B (2003-2004), Nagy Léna Vanda növendékünk a 2. helyezett!

 

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2 
1 7   Lukácsi Boglárka HUN 0 Tóth Árpád Gimnázium 4,5 11,75 0,0
2 3   Nagy Léna Vanda HUN 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 4,0 9,50 0,0
3 2   Szabó Kinga HUN 0 Tóth Árpád Gimnázium 3,5 8,25 0,0
4 4   Vida Bernadett HUN 0 Tóth Árpád Gimnázium 3,0 8,50 0,0
5 1   Bagdi Zsófia HUN 0 Hőgyes Endre Gimnázium 3,0 6,50 0,0
6 5   Bagdi Zsuzsa HUN 0 Hőgyes Endre Gimnázium 3,0 6,00 0,0
7 6   Kádár Anna Orsolya HUN 0 Debreceni Református Kollégium 0,0 0,00 0,0

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

 

Lány L5/A (2003-2004), Vass Boglárka növendékünk a bajnok!

Final Ranking after 3 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2   Vass Boglárka HUN 0 Tóth Árpád Gimnázium 2,0 0,0 2 3,0
2 1   Kacsándi Lili Fruzsina HUN 0 Tóth Árpád Gimnázium 1,0 0,0 1 6,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

 

Lány L3/B (2007-2008), Nagy Kamilla Réka növendékünk a bajnok!

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2   Nagy Kamilla Réka HUN 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 3,0 3,00 1,0 1
2 3   Tóth Boglárka HUN 0 Baltazár Dezső Református Álta 3,0 3,00 1,0 2
3 1   Domokos Anna HUN 0 Berettyóújfalui József Attila 0,0 0,00 0,0 0

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Manually input (after Tie-Break matches)

 

Lány L2 (2009-2010), Bíró Beáta növendékünk a bajnok!

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2 
1 7   Biró Beáta HUN 0 Debreceni Református Kollégium 7,0 21,00 0,0
2 6   Brutóczki Nóra Anna HUN 0 Debreceni Dózsa György Általán 6,0 15,00 0,0
3 2   Daraademberel Maral-Erdene HUN 0 Szoboszlói Úti Általános Iskol 4,5 8,25 0,5
  3   Ecsedi Aletta HUN 0 Debreceni Dózsa György Általán 4,5 8,25 0,5
5 8   Kerekes Luca HUN 0 Szent Efrém Görögkatolikus Óvo 3,0 3,00 0,0
6 1   Kiss Olívia HUN 0 Baltazár Dezső Református Álta 2,0 1,00 0,0
7 4   Uj Zóra HUN 0 Kövy Sándor Általános Iskola É 1,0 0,00 0,0
8 5   Beke Laura HUN 0 Kövy Sándor Általános Iskola É 0,0 0,00 0,0

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

Lány L1 (2011-), Bíró Csilla növendékünk a bajnok!

 

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 4   Biró Csilla HUN 0 Debreceni Református Kollégium 6,0 15,00 0,0 15,0
2 2   Sikó Ágota HUN 0 Csapókerti Általános Iskola 5,0 10,00 0,0 16,0
3 7   Enkhbaatar Itgel HUN 0 Debreceni Nemzetközi Iskola 3,0 5,00 0,0 18,0
4 1   Várkonyi Viktória HUN 0 Debreceni Dózsa György Általán 2,5 3,50 0,0 18,5
5 5   Oláh Gréta HUN 0 Balmazújvárosi Református Álta 2,0 3,50 1,0 19,0
6 3   Garai Nóra HUN 0 Kövy Sándor Általános Iskola É 2,0 3,50 0,0 19,0
7 6   Ludman Lili HUN 0 Kövy Sándor Általános Iskola É 0,5 1,00 0,0 20,5

Annotation:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)