Népes mezőny a Debrecen Körzeti Egyéni Sakk Diákolimpián!

Általános iskolások és középiskolások számára rendezték meg a Debrecen Körzeti Egyéni Sakk Diákolimpiát Debrecenben, 2020. január 25-én, fiúk és lányok részére egyaránt. Egyesületünk növendékei szép számmal vettek részt ezen az évenkénti megmérettetésen, ezúttal iskoláik színeiben. A versenyt korcsoportonként külön csoportban rendezték meg.

 

8 éven aluli lányok versenye

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 3 Biró Csilla 0 Debreceni Református Kollégium 7,0 0,0 7 21,0
2 6 Sikó Ágota 0 Csapókerti Általános Iskola 6,0 0,0 6 22,0
3 2 Enkhbaatar Itgel 0 Debreceni Nemzetközi Iskola 4,0 1,0 4 24,0
4 7 Donka Boglárka Petra 0 Huszár Gál Gimnázium, Általáno 4,0 0,0 4 25,0
5 1 Várkonyi Viktória 0 Debreceni Dózsa György Általán 3,0 0,0 3 25,0
6 8 Kiss Dorottya 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,0 1,0 2 25,5
7 5 Ecsedi Ankisza 0 Debreceni Dózsa György Általán 2,0 0,0 2 26,0
8 4 Molnár Maja 0 Debreceni Dózsa György Általán 0,0 0,0 0 26,5

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

8 éven aluli fiúk versenye

Final Ranking after 5 Rounds

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 11 Mányi Gergő 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 5,0 0,0 5 12,5
2 7 Kovács Boldizsár 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 4,5 0,0 4 14,5
3 15 Nagy Márton Benett 0 Debreceni Hatvani István Által 4,0 0,0 4 9,0
4 12 Margad Erdene 0 Szoboszlói Úti Általános Iskol 3,5 0,0 3 15,5
5 21 Szabolcsi László 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 3,5 0,0 3 14,5
6 13 Mester Tamás 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 3,5 0,0 3 11,5
7 20 Szabó Nándor 0 Debreceni Dózsa György Általán 3,0 0,0 3 17,0
8 6 Kind Benedek 0 Svetits Katolikus Óvoda, Által 3,0 0,0 3 14,5
9 3 Erdélyi-Nagy Botond 0 Debreceni Hatvani István Által 3,0 0,0 3 10,5
10 18 Petkes Máté 0 Debreceni Dózsa György Általán 3,0 0,0 2 11,5
11 23 Várbíró Benjámin 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 3,0 0,0 2 11,0
12 19 Ráduly Benjamin 0 Huszár Gál Gimnázium, Általáno 2,5 0,0 2 10,5
13 22 Tóth Gergely 0 Talentum Baptista Általános Is 2,5 0,0 1 13,0
14 2 Deli Ádám 0 Debreceni Árpád Vezér Általáno 2,0 0,0 2 14,5
15 14 Molnár Szilárd 0 Debreceni Árpád Vezér Általáno 2,0 0,0 2 13,0
16 1 Ágoston Balázs 0 Lilla Téri Általános Iskola 2,0 0,0 2 12,0
17 9 Lakatos Marcell 0 Debreceni Fazekas Mihály Által 2,0 0,0 2 8,0
18 17 Papp Zoltán 0 Debreceni Petőfi Sándor Általá 2,0 0,0 1 13,0
19 4 Győri Balázs Vendel 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 1,5 0,0 1 15,5
20 5 Háló Erik 0 Huszár Gál Gimnázium, Általáno 1,5 0,0 1 7,0
21 16 Nagy Noel Márk 0 Huszár Gál Gimnázium, Általáno 1,0 0,0 1 14,0
22 8 Küzmös Soma 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 1,0 0,0 1 12,5
23 10 Lakatos Máté 0 Huszár Gál Gimnázium, Általáno 1,0 0,0 0 9,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

10 éven aluli lányok versenye

Final Ranking after 5 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1 Biró Beáta 0 Debreceni Református Kollégium 5,0 0,0 5 15,0
2 7 Kerekes Luca 0 Szent Efrém Görögkatolikus Óvo 4,0 0,0 4 16,0
3 2 Brutóczki Nóra Anna 0 Debreceni Dózsa György Általán 3,0 0,0 3 14,0
4 5 Ecsedi Aletta 0 Debreceni Dózsa György Általán 3,0 0,0 3 13,5
5 3 Daraademberel Maral-Erdene 0 Szoboszlói Úti Általános Iskol 3,0 0,0 3 13,0
6 6 Ecsedi Hanga 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,5 0,0 1 10,5
7 4 Ecsedi Ajsa 0 Debreceni Dózsa György Általán 2,0 0,0 2 12,5
8 10 Nagy Zsófia Dóra 0 Debreceni Dózsa György Általán 2,0 0,0 1 11,0
9 8 Kertész Lili 0 Debreceni Dózsa György Általán 2,0 0,0 1 10,5
10 9 Nagy Rita Petra 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,0 0,0 0 9,5
11 11 Végh Aida Barbara 0 Debreceni Fazekas Mihály Által 1,5 0,0 0 11,5

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

10 éven aluli fiúk versenye

Final Ranking after 5 Rounds

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 3 Berényi Krisztián 0 Debreceni Református Kollégium 5,0 0,0 5 16,5
2 22 Román Vendel 0 Debreceni Lorántffy Zsuzsanna 4,0 0,0 4 15,5
3 12 Kis Vilmos 0 Debreceni Árpád Vezér Általáno 4,0 0,0 4 14,0
4 9 Gajdács Jonatán 0 Debreceni Református Kollégium 4,0 0,0 4 13,0
5 25 Szabolcsi Kristóf 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 4,0 0,0 3 13,5
6 19 Pető Dávid 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 3,5 0,0 3 13,0
7 2 Bakos Farkas 0 Szent Efrém Görögkatolikus Óvo 3,0 0,0 3 16,0
8 4 Bíró Szilárd 0 Szoboszlói Úti Általános Iskol 3,0 0,0 3 13,5
9 23 Rőth Kristóf Zoltán 0 Debreceni Gönczy Pál Általános 3,0 0,0 3 12,0
10 20 Pintér Máté Botond 0 Debreceni Egyetem Kossuth Lajo 3,0 0,0 3 11,5
11 10 Gulyás László 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 3,0 0,0 3 10,0
12 1 Bakó Gergely József 0 Ibolya Utcai Általános Iskola 2,5 0,0 2 15,5
13 21 Rocskó Hunor 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,5 0,0 2 10,5
14 7 Fábián Attila 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,0 0,0 2 15,0
15 6 Cseke Roland Sándor 0 Debreceni Hunyadi János Általá 2,0 0,0 2 14,0
16 18 Nagy Zsolt 0 Talentum Baptista Általános Is 2,0 0,0 2 12,5
17 11 Homoki Levente 0 Debreceni Kazinczy Ferenc Álta 2,0 0,0 2 10,0
18 24 Szabó Alex Bence 0 Debreceni Kazinczy Ferenc Álta 2,0 0,0 1 13,5
19 15 Mester Gyula 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,0 0,0 1 11,5
20 16 Nagy László Milán 0 Debreceni Fazekas Mihály Által 2,0 0,0 1 8,5
21 13 Lukács Gergely Dániel 0 Lilla Téri Általános Iskola 1,5 0,0 1 9,5
22 14 Márton Mózes Zoltán 0 Debreceni Hatvani István Által 1,5 0,0 0 9,5
23 17 Nagy Nándor 0 Talentum Baptista Általános Is 1,5 0,0 0 9,0
24 8 Fülöp Levente 0 Debreceni Református Kollégium 1,0 0,0 1 12,0
25 5 Borza Hunor Gergely 0 Debreceni Fazekas Mihály Által 1,0 0,0 1 11,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

12 éven aluli fiúk versenye

Final Ranking after 5 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 6 Magyar Gergő 0 Debreceni Dózsa György Általán 5,0 0,0 5 13,0
2 8 Papp Ádám 0 Svetits Katolikus Óvoda, Által 4,0 0,0 4 14,5
3 1 Balla Botond 0 Debreceni Bolyai János Általán 3,0 0,0 2 13,5
4 4 Békési Áron 0 Svetits Katolikus Óvoda, Által 2,5 0,0 2 14,0
  7 Monzon Caleb 0 Debrecen-Bánki Református Álta 2,5 0,0 2 14,0
6 3 Barna Péter 0 Epreskerti Általános Iskola 2,5 0,0 1 9,0
7 5 Gyuricsku Márton 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 2,0 1,0 2 13,0
8 2 Balogh Alexander 0 Szent József Általános Iskola, 2,0 0,0 1 10,0
9 9 Papp Máté 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 1,5 0,0 0 11,0
10 10 Szűcs Nándor 0 Kölcsey Ferenc Református Gyak 0,0 0,0 0 10,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

14 éven aluli lányok versenye

Final Ranking after 5 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2 Dávid Jutka Erzsébet 0 Huszár Gál Gimnázium, Általáno 3,0 0,0 3 10,0
2 1 Nagy Szonja Gréta 0 DE Kossuth 2,0 0,0 2 15,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

14 éven aluli fiúk versenye

Final Ranking after 5 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 4 Flach Márk 0 Tóth Árpád Gimnázium 4,0 0,0 4 6,0
2 5 Orovec Zsombor 0 Debreceni Kazinczy Ferenc Álta 3,0 0,0 3 7,0
3 2 Juhász Kristóf 0 Debreceni Bocskai István Által 2,0 0,0 2 8,0
4 3 Szabó Bendegúz 0 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 1,0 0,0 1 9,0
5 1 Fehér Ákos 0 Hallássérültek Egységes Gyógyp 0,0 0,0 0 10,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

16 éven aluli lányok versenye

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 3 Lukácsi Boglárka 0 Tóth Árpád Gimnázium 6,0 0,0 15,00 6
2 5 Nagy Léna Vanda 0 DE Kossuth 5,0 0,0 10,00 5
3 6 Szabó Kinga 0 Tóth Árpád 3,5 0,5 4,75 3
  7 Vida Bernadett 0 Tóth Árpád Gimnázium 3,5 0,5 4,75 3
5 1 Kádár Anna Orsolya 0 Debreceni Református Kollégium 1,0 1,0 1,00 1
  2 Boros Lilla 0 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 1,0 1,0 1,00 1
  4 Sutak Shalomea Nicole 0 Debreceni Református Kollégium 1,0 1,0 1,00 1

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: The greater number of victories (variable)

 

16 éven aluli fiúk versenye

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 3 Penyige Áron András 0 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 5,5 0,0 13,25 5
2 6 Kovács Máté István 0 Hallássérültek Egységes Gyógyp 4,5 0,0 11,00 3
3 5 Balázs Marcell 0 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 3,5 0,0 7,75 3
4 7 Hefner Balázs 0 Debreceni Szc Vegyipari Szakgi 3,0 0,0 4,50 3
5 1 Péli Zsombor 0 Debreceni Református Kollégium 2,0 1,0 2,50 2
6 2 Bihari Benjámin Andor 0 Debreceni Fazekas Mihály Gimná 2,0 0,0 6,00 1
7 4 Kiss Krisztián Zsolt 0 Kratochvil Károly Honvéd Közép 0,5 0,0 1,00 0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: The greater number of victories (variable)

 

18 éven aluli lányok versenye

Final Ranking after 2 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2 Vida Nikolett 0 Debreceni Ady Endre Gimnázium 2,0 0,0 2 0,0
2 1 Nagy Anna Flóra 0 Tóth Árpád Gimnázium 0,0 0,0 0 4,0

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: The greater number of victories (variable)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

18 éven aluli fiúk versenye

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo Name FED Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 4 Pósán Máté HUN DE Kossuth 5,0 0,0 15,00 5
2 2 Hajkó Bálint HUN Debreceni Fazekas Mihály Gimná 4,0 1,0 9,00 4
3 3 Tar István Dávid HUN Tóth Árpád Gimnázium 4,0 0,0 8,00 4
4 7 Tóth Péter Balázs HUN Tóth Árpád Gimnázium 3,0 1,0 5,00 3
5 1 Kecskés Bence HUN Tóth Árpád Gimnázium 3,0 0,0 6,00 3
6 6 Ujj Barnabás HUN Debreceni Református Kollégium 1,0 1,0 1,00 1
7 5 Győri Levente Márk HUN Szent József Általános Iskola, 1,0 0,0 5,00 1

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: The greater number of victories (variable)