A Génius Kupa Korcsoportos Rapid Versenysorozat 2019/2020. idénybeli második versenynapját 2020. január 11-én rendeztük meg az Újkerti Művelődési Házban. Csaknem minden csoportban versenyzőink hozták el az aranyérmet!

 

Száva Miklós főbíró és Juhász Mihály, a Debreceni Sakkiskola Egyesület elnöke megnyitja a versenyt

 

 8 éven aluliak versenye

 

Final Ranking after 5 Rounds

 

Rk. SNo Name Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2 Biró Csilla Debreceni Sakkiskola 4,0 0,0 6,0 6,00
2 4 Lazsádi Lídia Dorottya Dvtk 3,0 0,0 7,0 3,00
3 3 Kiss Máté Botond   2,0 0,0 8,0 1,00
4 1 Bérces Attila   1,0 0,0 9,0 0,00
5 5 Szabó Zoltán Illés Talentum Baptista Iskola 0,0 0,0 10,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 

10 éven aluliak versenye

inal Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1 Lazsádi Blanka Anna 1154 Dvtk 6,5 0,0 28,0 25,75
2 6 Juhász Edmond 0 Csenger 5,5 0,0 28,5 19,75
3 9 Seletye Dominik 0 "Akarat" Sportegyesület Szatmá 4,5 1,0 29,5 16,25
4 2 Berényi Krisztián 0 Debreceni Sakkiskola 4,5 0,0 31,5 18,25
5 3 Briczky Balázs 0 Berettyóújfalu 4,0 0,0 27,5 12,50
6 11 Szegedy Szabolcs 0 Szatmárnémeti 4,0 0,0 27,5 11,00
7 13 Takács Armand 0   4,0 0,0 22,5 8,00
8 7 Laskai Gergő 0 Nyíregyházi Egyetemi Se 3,0 0,0 23,0 6,00
9 10 Sikó Ágota 0 Debreceni Sakkbarátok Klubja 3,0 0,0 22,0 5,50
10 8 Nagy Dominik  0 Dávid Sc Nyíregyháza 2,5 0,0 23,5 5,00
11 4 Gulyas Maja 0 Debreceni Sakkiskola 2,5 0,0 19,0 4,00
12 12 Szücs Noémi 0 Dávid Sc Nyíregyháza 2,0 1,0 21,0 5,00
13 5 Jasku Balázs 0 Dávid Sc Nyíregyháza 2,0 0,0 20,5 3,50
14 14 Tóth Gergely 0 Talentum Baptista Iskola 1,0 0,0 19,0 2,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 

12 éven aluliak versdenye

 

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo   Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1   Gencsi Dávid Sándor 1357 Debreceni Sakkiskola 5,0 1,0 20,5 16,50
2 4   Biró Beáta 0 Debreceni Sakkiskola 5,0 0,0 18,0 13,00
3 8   Nagy Viktória 0 Dávid Sc Nyíregyháza 4,0 0,0 15,5 9,50
4 3   Pető Dávid 1102 Debreceni Sakkiskola 3,0 0,0 23,0 10,00
5 5   Bodnár Attila Róbert 0 Nyíregyházi Egyetemi Se 3,0 0,0 18,5 5,50
6 7   Győri Máté 0 Dávid Sc Nyíregyháza 3,0 0,0 17,5 5,75
7 2   Irinyi Tamás 1113 Debreceni Sakkiskola 3,0 0,0 15,0 4,75
8 6   Dudás Laura 0 Dávid Sc Nyíregyháza 2,5 0,0 17,5 3,00
9 9   Papp Máté 0 Kölcsey Ref. Tanítóképző Ált.I 1,5 0,0 17,5 1,50
10 10   Szőke Nikoletta 0 Nyíregyházi Egyetemi Se 0,0 0,0 17,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

14 éven aluliak versenye

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo   Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 4   Németh Márk 1418 Debreceni Sakkiskola 6,0 0,0 21,0 21,00
2 1   Lazsádi Kerka Lilla 1678 Dvtk 4,5 0,5 21,5 13,25
3 2   Kovács Máté 1591 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 4,5 0,5 20,5 12,25
4 10   Magyar Gergő 0 Debreceni Sakkiskola 3,0 0,0 23,0 8,00
5 12   Szőke Nóra 0 Nyíregyházi Egyetemi Se 3,0 0,0 21,5 8,00
6 5   Laskai Gábor 1385 Nyíregyházi Egyetemi Se 3,0 0,0 21,0 6,00
7 3   Fésüs Marcell 1490 Debreceni Sakkiskola 3,0 0,0 16,0 4,00
8 9   Kálnai Márton 0 Debreceni Sakkiskola 3,0 0,0 14,5 4,00
9 6   Simon Virág Boglárka 1293 Nyíregyházi Egyetemi Se 3,0 0,0 12,0 3,00
10 7   Tóth Dávid 1102 Szoboszlói Úti Ált.Isk. 2,0 0,0 14,5 1,00
11 8   Gyuricsku Márton 0 Debreceni Sakkiskola 1,0 0,0 15,5 0,00
12 11   Morvai Tirza 0 Dávid Sc Nyíregyháza 0,0 0,0 15,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

16 és 18 éven aluliak összevont versenye

 

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo   Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2   Kovács László 1600 Debreceni Sakkiskola Egyesület 5,0 0,0 17,0 14,50
2 3   Nagy Bettina 1560 Nyíregyházi Egyetemi Se 4,5 1,0 18,5 14,50
3 4   Gyöngyi Bálint 1452 Dávid Sc Nyíregyháza 4,5 0,0 18,0 13,00
4 5   Simon Örs Attila 1420 Nyíregyházi Egyetemi Se 3,5 0,0 14,0 10,75
5 8   Szatmári Gergő Gyula 1211 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 1,0 20,0 8,00
6 1   Vass Boglárka 1777 Debreceni Sakkiskola 3,0 0,0 18,5 8,50
7 7   Gyöngyi Eszter 1283 Dávid Sc Nyíregyháza 2,5 0,0 16,5 6,75
8 9   Menyhárt Tamás 1132 Debreceni Sakkiskola 2,0 0,0 21,5 6,50
9 6   Nagy Károly Péter 1344 Debreceni Sakkiskola 2,0 0,0 17,0 5,50

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable