A Génius Kupa Korcsoportos Rapid Versenysorozat 2019/2020. idénybeli első versenynapját 2019. november 9-én rendeztük meg - rendhagyó módon - ezúttal Mikepércsen. Csaknem minden csoportban versenyzőink hozták el az aranyérmet!

 

Génius Kupa U8-U10

Berényi Krisztián a legjobb sakkiskolás a 2. helyen!

 

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 11 Lazsádi Blanka HUN 1154 DVTK 7,0 0,0 31,5
2 3 Berényi Krisztián HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 6,0 0,0 28,5
3 1 Szegedy Szabolcs HUN 1103 Debreceni Sakkiskola Egyesület 5,0 0,0 27,0
4 5 Briczky Balázs HUN 0 Berettyóújfalu 4,5 0,0 31,0
5 9 Kis Vilmos HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 4,0 0,0 31,0
6 4 Bíró Csilla HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 4,0 0,0 30,5
7 22 Tóth Kinga HUN 0 DVTK 4,0 0,0 28,5
8 12 Lazsádi Lídia HUN 0 DVTK 4,0 0,0 27,5
9 2 Vass Tamás HUN 1030 Hajdúböszörményi SE 4,0 0,0 26,5
10 6 Gulyás Maja HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 4,0 0,0 21,5
11 7 Jánosi Dániel HUN 0 Nyíregyházi Dávi 4,0 0,0 18,5
12 15 Plentri Zsombor HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,5 0,0 19,5
13 20 Tóth Antal HUN 0 DVTK 3,0 0,0 28,5
14 13 Nagy Dominik HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 26,0
15 16 Sikó Ágota HUN 0 Debrecen 3,0 0,0 26,0
16 14 Nagy Zsolt HUN 0 Debrecen 3,0 0,0 22,0
17 10 Laskai Gergő HUN 0 Nyíregyházi Egyetemi SE 3,0 0,0 18,5
18 8 Jaskó Balázs HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 17,5
19 19 Szűcs Noémi HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 2,0 0,0 22,5
20 17 Simon László HUN 0 Mikepércs 1,5 0,0 18,5
21 18 Szabó Enikő HUN 0 Konyár 1,0 0,0 19,0
22 21 Tóth Gergely HUN 0 Debrecen 0,5 0,0 19,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Génius Kupa U12

Bajnok Gencsi Dávid Sándor!

 

 

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2 Gencsi Dávid Sándor HUN 1298 Debreceni Sakiskola Egyesület 6,0 0,0 22,0
2 19 Tar Zsombor HUN 0 Hajdúböszörményi SE 5,0 0,0 21,0
3 5 Bíró Beáta HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 4,0 0,0 20,5
4 1 Nagy Martin HUN 1592 DVTK 4,0 0,0 20,5
5 4 Pető Dávid HUN 1102 Debreceni Sakkbarátok Klubja 4,0 0,0 17,0
6 15 Simon Mihály HUN 0 Nyíracsád 3,5 0,5 24,5
7 6 Domokos Zalán HUN 0 Berettyóújfalu 3,5 0,5 23,5
8 7 Dudás Laura HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 19,5
9 10 Lendvai Dávid Attila HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,0 0,0 19,0
10 12 Nagy Viktória HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 19,0
11 14 Papp Máté HUN 0 Debreceni SakkiskolaEgyesület 3,0 0,0 18,0
12 18 Szűcs Ábel HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 17,5
13 8 Győri Máté HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 17,0
14 3 Irinyi Tamás HUN 1113 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,0 0,0 15,5
15 11 Nagy Nándor HUN 0 Debrecen 2,0 0,0 17,0
16 16 Szabó Katica HUN 0 Biharkeresztes 2,0 0,0 15,5
17 20 Tóth Viktória HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 2,0 0,0 14,0
18 17 Szabó László HUN 0 Mikepércs 2,0 0,0 11,0
19 9 Keuter Christy Maria HUN 0 Debrecen 1,0 0,0 15,0
20 13 Ördög Zakariás HUN 0 Debrecen 0,0 0,0 13,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
T

ie Break3:

Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

Génius Kupa U14

Bajnok Fésüs Marcell!

 

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 2 Fésűs Marcell HUN 1493 Debreceni Sakkiskola Egyesület 5,5 0,5 22,0
2 1 Kovács Máté HUN 1574 Hajdúszoboszlói SI 5,5 0,5 19,0
3 6 Kiss Gréta HUN 1227 Hajdúböszörményi SE 4,5 0,0 20,0
4 5 Simon Virág Boglárka HUN 1293 Nyíregyházi Egyetemi SE 4,0 0,0 21,0
5 3 Laskai Gábor HUN 1385 Nyíregyházi Egyetemi SE 4,0 0,0 21,0
6 15 Kálnai Márton HUN 0 Debreceni Sakkiskola Eygesület 4,0 0,0 20,5
7 7 Kiss Marcell Antal HUN 1223 Hajdúböszörményi SE 3,5 0,0 19,5
8 4 Lazsádi Kerka Lilla HUN 1301 DVTK 3,0 0,0 24,5
9 8 Párkányi Ábel HUN 1162 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,0 0,0 18,5
10 19 Tóth Orsolya HUN 0 Hajdúböszörményi SE 3,0 0,0 16,5
11 13 Gajdács Jonatán HUN 0 Debrecen 3,0 0,0 16,0
12 14 Gyuricsku Márton HUN 0 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,0 0,0 14,0
13 9 Tóth Sándor Benedek HUN 1046 Hajdúböszörményi SE 2,5 0,5 18,0
14 18 Simon Ábel HUN 0 Nyíracsád 2,5 0,5 15,5
15 16 Morvai Tirza HUN 0 Nyíregyházi Dávid SC 2,0 0,0 18,5
16 10 Bődi Zorka HUN 0 Debrecen 2,0 0,0 17,5
17 12 Flach Márk HUN 0 Létavértes 2,0 0,0 13,5
18 11 Csorba Orsolya HUN 0 Biharkeresztes 1,5 0,5 15,0
19 17 Semjéni Mercédesz HUN 0 Biharkresztes 1,5 0,5 12,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

Génius Kupa U16-U18

Bajnok: Szegedy Mátyás!

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Szegedy Mátyás HUN 1916 Debreceni Sakkiskola Egyesület 6,0 0,0 21,0
2 2   Kovács László HUN 1596 Debreceni Sakkiskola Egyesület 4,5 0,5 22,0
3 6   Simon Örs Attila HUN 1420 Nyíregyházi Egyetemi SE 4,5 0,5 20,0
4 4   Gyöngyi Bálint HUN 1427 Nyíregyházi Dávid SC 3,5 0,0 19,0
5 9   Semjéni Gyula HUN 1232 Nagyrábé 3,0 0,0 19,5
6 7   Nagy Károly Péter HUN 1324 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,0 0,0 18,5
7 10   Szatmári Gergő Gyula HUN 1189 Hajdúszoboszlói SI 3,0 0,0 17,0
8 3   Nagy Bettina HUN 1478 Nyíregyházi Egyetemi SE 3,0 0,0 16,5
9 11   Sivadó Márton Barnabás HUN 1136 Nyíregyházi Egyetemi SE 3,0 0,0 15,5
10 8   Gyöngyi Eszter HUN 1283 Nyíregyházi Dávid SC 3,0 0,0 15,0
11 5   F. Szabó Péter HUN 1422 Nagyrábé 2,5 0,0 18,5
12 12   Mertin János HUN 0 Nyíradony 2,0 0,0 14,5
13 13   Osváth Sándor HUN 0 Hajdúsámson 1,0 0,0 16,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)