Mindkét csoportban növendékünk hozta el az első díjat!

Tetétlen község Önkormányzata rendezte meg őszi hagyományos sakkversenyét, 2 csoportban, 1600 Élő pontszám alattiaknak és felettieknek, 2019. szeptember 27-29. között. A fő csoportban Szilágyi Norbert toronymagasan, 1,5 pont előnnyel végzett, 6,5 pontot gyűjtve 7 forduló során, míg a "B" csoportban Kovács László diadalmaskodott 7 pontot szerezve 9 játszmából.

 

"A" csoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2  K rtg+/-
1 2   Szilagyi Norbert HUN 2110 Debreceni Sakkiskola 6,5 21,0 2331 40 51,2
2 12   Palii Alex ROU 1870   5,0 20,0 1988 40 45,2
3 3   Samu Sorin-Mihai ROU 1974   4,5 21,5 2001 20 6,2
4 10 AGM Keseru Tibor HUN 1894 Püspökladányi MÁV SK 4,5 20,0 1893 20 2,8
5 20   Onodi Tamas HUN 1756 Szigetszentmiklósi Sakk Egylet Egye 4,5 18,5 1989 40 88,8
6 15   Virganc Roland HUN 1815 Galgavidéki Sakkbarátok Sportegyesü 4,5 18,0 1884 20 13,8
7 18   Nagy Szilard HUN 1791 Karcagi SE 4,5 17,0 1906 20 22,8
8 4   Orosz Laszlo HUN 1965 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 4,5 15,5 1864 20 -14,2
9 17   Kopias Ferenc HUN 1799 Makó 4,0 19,0 1868 20 13,8
10 1 FM Fekete Albert HUN 2136 Kisújszállási SE 3,5 22,0 1950 20 -24,4
11 26   Onodi Miklos HUN 1620 Zöldliget Diáksport Egyesület 3,5 18,5 1823 40 55,2
12 22   Vass Laszlo HUN 1693 Petőfi Sportkör Nagyrábé 3,5 18,0 1764 20 12,8
13 28   Hever Janos HUN 1524 Hatvani Sakk Kör 3,5 17,5 1769 20 41,0
14 24   Kralik Attila HUN 1652 Makó 3,5 17,0 1840 20 33,2
15 16   Bondar Istvan HUN 1812 Petőfi Sportkör Nagyrábé 3,5 15,5 1704 20 -19,0
16 6   Ecsedi Sandor HUN 1949 HSSE 3,5 14,0 1699 20 -41,6
17 9   Monduk Ferenc HUN 1896 Csepeli TK 3,0 21,0 1909 40 5,2
18 21   Kerti Laszlo HUN 1713 Debreceni Sakkiskola 3,0 17,0 1754 20 7,0
19 14   Kantor Sandor Dr. HUN 1845 Debreceni Sakkiskola 3,0 17,0 1686 20 -28,6
20 29   Monduk Laszlo HUN 1480 Pénzügyőr Sportegyesület 3,0 17,0 1666 40 46,0
21 19   Neszmenyi Zoltan HUN 1791 Dunaharaszti Munkás Testedző Kör 2,5 20,5 1772 20 -6,0
22 23   Molnar Tibor HUN 1669 Nádudvari SE 2,5 17,5 1700 20 3,0
23 13   Magi Tibor HUN 1857 Nádudvari SE 2,5 13,5 1648 20 -37,6
24 27   Varga Jozsef HUN 1564 Derecskei Sakkiskola Egyesülete 2,5 12,0 1651 20 8,8
25 5   Ats Laszlo Gyorgy HUN 1956 Püspökladányi MÁV SK 2,0 19,5 1786 20 -16,8
26 25   Gerda Emil HUN 1632 Petőfi Sportkör Nagyrábé 2,0 16,0 1520 20 -17,8
27 11   Palagyi Csaba HUN 1882 Tiszavasvári Sportegyesület 2,0 14,5 1706 20 -22,0
28 8   Pal Ferenc HUN 1900 HSSE 2,0 14,5 1494 20 -50,6
29 7   Kun Imre HUN 1923 Nádudvari SE 0,0 12,5 0 20 -32,4

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Performance (variable with parameter)

 

"B" csoport

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2  K rtg+/-
1 2   Kovacs Laszlo HUN 1569 Debreceni Sakkiskola 7,0 40,0 1587 40 17,2
2 15   Szabo Peter F. HUN 1302 Petőfi Sportkör Nagyrábé 7,0 36,0 1463 40 98,4
3 4   Szabo Lajos HUN 1508 Petőfi Sportkör Nagyrábé 6,5 39,0 1492 20 4,4
4 9   Csak Zsolt HUN 1401 Püspökladányi MÁV SK 6,5 38,5 1475 40 42,0
5 8   Nagy Daniel HUN 1422 Gödöllői Sakkbarátok Egyesülete 6,5 37,5 1411 40 5,2
6 17   Mihaly Ferenc HUN 1283 HSSE 6,0 33,0 1431 40 64,4
7 18   Schmidt Jozsef HUN 1265 Püspökladányi MÁV SK 5,5 38,0 1437 20 37,0
8 6   Nagy Bettina HUN 1477 Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 5,5 34,0 1397 40 -27,6
9 7   Erdei Roland HUN 1445 Püspökladányi MÁV SK 5,0 36,5 1306 20 -29,8
10 26   Gencsi David Sandor HUN 1077 Debreceni Sakkiskola 5,0 34,0 1377 40 108,4
11 23   Semjeni Gyula HUN 1123 Petőfi Sportkör Nagyrábé 5,0 30,5 1323 40 82,0
12 5   Aranyasz Robert HUN 1486 Derecskei Sakkiskola 5,0 30,5 1230 20 -29,2
13 30   Simon Ors Attila HUN 0 Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4,5 39,0 1516    
14 1   Herczeg Laszlo HUN 1599 Petőfi Sportkör Nagyrábé 4,5 38,0 1356 20 -38,4
15 14   Kocsar Istvan HUN 1328 HSSE 4,5 30,5 1255 20 -21,8
16 20   Tar Zsombor Jozsef HUN 1198 Hajdúböszörményi SE 4,5 30,0 1300 40 24,4
17 32   Simon Virag Boglarka HUN 0 Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4,5 26,0 1222    
18 19   Takacs Sandor HUN 1226 Derecskei Sakkiskola 4,0 33,5 1528 40 92,4
19 3   Kurucz Janos HUN 1519 Karcagi Sport Egyesület 4,0 33,0 1141 20 -55,0
20 16   Vad Sandor HUN 1287 Petőfi Sportkör Nagyrábé 4,0 32,0 1249 20 15,0
21 25   Balogh Bori HUN 1085 Kisújszállási SE 4,0 28,5 1262 40 39,2
22 21   Kiss Marcell Antal HUN 1193 Hajdúböszörményi SE 4,0 27,0 1240 40 30,4
23 29   Peto David HUN 0 Debreceni Sakkiskola 4,0 26,5 1206    
24 27   Nagy Jacint HUN 1077 Gödöllői Sakkbarátok Egyesülete 4,0 24,0 1186 20 17,2
25 10   Kiss Greta HUN 1388 Hajdúböszörményi SE 3,5 31,0 1161 40 -106,4
26 34   Vass Tamas HUN 0 Hajdúböszörményi SE 3,5 30,0 1043    
27 22   Balogh Eszter HUN 1171 Kisújszállási SE 3,5 29,0 1087 40 -13,2
28 13   Vida Jozsef HUN 1377 Derecskei Sakkiskola 3,5 27,5 1152 20 -26,2
29 33   Szolnok Miklos HUN 0 Debreceni Sakkbarátok Klubja 3,0 28,0 1117    
30 11   Baranyai Antal HUN 1384 Nádudvari Sakk SE 3,0 28,0 1052 20 -36,6
31 31   Simon Viktor HUN 0 HSSE 3,0 26,5 1016    
32 12   Bogar Lajos HUN 1383 Petőfi Sportkör Nagyrábé 3,0 25,0 933 20 -54,6
33 24   Polgar Szilvia HUN 1105 Békési TE 2,0 27,0 865 40 -20,8
34 28   Irinyi Tamas HUN 0 Debreceni Sakkiskola 2,0 24,5 832    

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Performance (variable with parameter)