Tran Dávid növendékünk - a magyar delegáció tagjaként - részt vett a korcsoportos Európa-bajnokságon.

A szlovákiai Pozsony adott otthont a Korcsoportos Európa-bajnokságnak. A delegált 29 magyar fiatal egyikeként vett részt Dávid a 12 éven aluliak versenyén, ahol 28. kiemeltként a 20. helyen végzett, 150(!) induló között, 9 játszmából 6 pontot szerezve. Egyedül a későbbi bajnoktól, a francia Maurizzi Marc Andria (FM 2418 Élő-pont) -tól szenvedett vereséget. Ezzel a teljesítménnyel Dávid a 4. legjobb teljesítményt érte el a 29 magyar fiatal között, Élő-pontszámát is gyarapítva.

U12-csoport

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo     Name Typ sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3   TB4   TB5  K rtg+/-
1 1   FM Maurizzi Marc Andria U12   FRA 2419 8,0 0,0 47,5 51,0 4 7 10 0,6
2 9     Piliposyan Robert U12   ARM 2156 7,5 0,0 49,5 53,5 5 7 40 57,6
3 47     Vagman Roy U12   ISR 1935 7,5 0,0 46,0 49,5 4 6 40 161,6
4 6     Petrovskiy Vadim U12   UKR 2191 7,0 0,0 52,0 56,5 4 7 40 26,8
5 7   CM Ozkan Taha U12   TUR 2185 7,0 0,0 46,5 50,0 4 7 40 1,6
6 4   FM Strybuk Artsiom I U12   BLR 2200 7,0 0,0 46,0 50,5 5 5 20 -6,0
7 2   CM Samadov Read U12   AZE 2230 7,0 0,0 45,5 49,5 4 6 40 -4,8
8 13     Vergara Anton Diego U12   ESP 2128 6,5 0,0 51,0 55,5 4 5 40 16,8
9 33     Tobak Mikhail U12   UKR 1998 6,5 0,0 47,5 50,0 4 6 40 80,4
10 8   CM Fiszer Bartosz U12   POL 2168 6,5 0,0 46,5 51,5 4 5 40 -22,4
11 29     Bakiev Diyor U12   GER 2014 6,5 0,0 45,0 49,0 4 5 40 28,4
12 11   CM Navumenka Mikhei U12   BLR 2148 6,5 0,0 44,0 48,5 4 6 40 -28,4
13 32     Meers Hubert U12   POL 1999 6,5 0,0 44,0 47,0 5 6 40 27,2
14 23     Habans Aguerrea Javier U12   ESP 2062 6,5 0,0 41,5 45,0 4 5 40 -21,2
15 78     Makridis Dimitrios U12   GRE 1786 6,0 0,0 52,5 53,0 5 5 40 160,4
16 36   CM Makkar Rajat U12   FRA 1971 6,0 0,0 49,5 52,5 5 5 40 100,4
  42     Pidluznij Gleb U12   LTU 1947 6,0 0,0 49,5 52,5 5 5 40 89,2
18 18     Bat Bilguun U12   FRA 2090 6,0 0,0 48,0 51,5 5 6 40 20,8
19 3   CM Han Yichen U12   NED 2205 6,0 0,0 46,0 50,0 5 5 40 -57,2
20 28     Tran David U12   HUN 2021 6,0 0,0 45,0 49,0 5 4 40 13,6
21 15     Macias Pino Diego U12   ESP 2126 6,0 0,0 42,5 46,5 4 5 40 -48,0
22 5     Kvaloy Aksel Bu U12   NOR 2195 6,0 0,0 42,5 46,0 4 6 40 -70,0
23 57     Magold Filip U12   ROU 1859 6,0 0,0 42,0 45,5 4 5 40 99,6
24 27     Saveljev Ivan U12   RUS 2040 6,0 0,0 41,0 45,0 4 5 40 -30,0
25 53     Cnejev Vladimir-Alexandru U12   ROU 1907 6,0 0,0 41,0 44,5 4 5 40 32,4
26 10   CM Pingin Artem U12   RUS 2155 6,0 0,0 39,5 43,0 5 5 40 -70,4
27 61     Stevanovic Jovan U12   SRB 1851 6,0 0,0 39,5 42,0 4 6 40 48,4
28 19     Konyves Almos U12   HUN 2088 6,0 0,0 39,0 42,5 4 5 40 -56,4
29 58     Nemsadze Daviti U12   GEO 1856 6,0 0,0 37,0 40,0 5 5 40 44,4
30 21     Nastore Pavel-Alexandru U12   ROU 2084 6,0 0,0 36,0 38,5 4 5 40 -54,0
31 66     Von Mettenheim Johannes U12   GER 1844 5,5 0,0 49,5 52,0 5 5 40 116,8
32 30   AIM Ciric Pavle U12   SRB 2007 5,5 0,0 48,0 51,5 5 5 40 29,6
33 31     Tunsjo Axel U12   NOR 2004 5,5 0,0 45,5 50,0 4 5 40 4,4
34 34     Kamilov Dmitry U12   RUS 1990 5,5 0,0 45,0 48,5 5 4 40 6,8
35 22     Palczert Matyas U12   HUN 2065 5,5 0,0 43,0 47,0 4 5 40 -66,4
36 46     Costa Leonardo U12   GER 1939 5,5 0,0 42,0 46,5 4 5 40 20,0
37 56     Kluehs Gustaf U12   GER 1870 5,5 0,0 42,0 46,0 5 5 40 32,0
38 65     Bialiauski Artsiom U12   BLR 1844 5,5 0,0 41,5 45,0 4 4 40 75,2
39 49     Eliseev Sergey U12   NOR 1922 5,5 0,0 41,5 44,0 4 4 40 1,6
40 14     Celik Hasan Huseyin U12   TUR 2126 5,5 0,0 41,0 45,0 5 4 40 -83,6
41 96     Andreev Konstantin U12   RUS 1716 5,5 0,0 41,0 44,0 4 5 40 125,2
42 73     Guia Artur Solovyov Eloy U12   POR 1808 5,5 0,0 40,5 43,0 4 4 40 37,6
43 17     Ristic Luka U12   SRB 2102 5,5 0,0 40,0 43,5 4 4 40 -49,2
44 111   CM Suleymanov Ali U12   AZE 1631 5,5 0,0 40,0 42,0 5 5 40 102,0
45 37     Soderstrom Adrian U12   SWE 1970 5,5 0,0 38,5 42,0 5 4 40 -57,6
46 74     Krawczyk Flawian U12   POL 1802 5,5 0,0 38,5 40,5 5 4 40 38,4
47 85     Rakovsky Jakub U12   SVK 1765 5,5 0,0 36,5 39,5 4 5 40 22,0
48 59     Asllani Dorian U12   SUI 1854 5,5 0,0 32,5 35,0 4 5 40 -40,8
49 35     Chyndygyr Tamerlan U12   RUS 1984 5,0 0,0 47,0 50,0 4 4 40 27,6
50 40     Trost Edvin U12   SWE 1951 5,0 0,0 46,5 49,0 5 4 40 42,0
51 81   CM Dovbnia Nikita U12   RUS 1777 5,0 0,0 46,0 50,0 5 3 40 95,2
52 75     Shinkarov Artem U12   RUS 1798 5,0 0,0 43,5 45,0 4 5 40 46,8
53 41     Tarhan Adar U12   TUR 1949 5,0 0,0 43,0 46,5 5 5 40 14,4
54 16   CM Kanov Nikola U12   ECX 2102 5,0 0,0 42,0 45,5 5 4 40 -91,6
55 54     Stork Christopher U12   GER 1905 5,0 0,0 42,0 45,0 5 4 40 19,2
56 63     Hagner Bennet U12   GER 1847 5,0 0,0 41,0 44,5 4 4 40 12,0
57 43   CM Kuhn Clement U12   FRA 1945 5,0 0,0 41,0 44,0 4 4 40 30,8
58 12     Dudarev Vladislav U12   RUS 2136 5,0 0,0 41,0 43,5 4 4 40 -102,0
59 48     Uritsky Yonathan U12   ISR 1926 5,0 0,0 40,0 43,5 5 5 40 -35,2
60 39     De Winter Arthur U12   NED 1953 5,0 0,0 38,5 42,5 4 3 40 -56,8
61 26     Pavesi Brando U12   ITA 2056 5,0 0,0 38,5 42,0 5 4 40 -61,6
62 137     Ryabukhin Roman U12   RUS 1445 5,0 0,0 37,5 41,0 5 4 40 154,4
63 55     Paseka Matyas U12   CZE 1898 5,0 0,0 37,5 41,0 4 4 40 -39,6
64 69     Venkatesan Kavin U12   IRL 1824 5,0 0,0 37,0 39,5 4 5 40 -21,2
65 82     Aasen Joakim U12   NOR 1768 5,0 0,0 36,5 39,5 4 4 40 -5,6
66 92     Herwy Jakub U12   POL 1720 5,0 0,0 35,0 38,0 4 5 40 28,4
67 51     Culum Sanjin U12   BIH 1912 5,0 0,0 35,0 38,0 4 4 40 -40,0
68 64     Codreanu Marius U12   MDA 1846 4,5 0,0 43,5 47,0 5 3 40 22,8
69 20   CM Lystsov Leonid U12   RUS 2086 4,5 0,0 43,0 46,5 4 4 40 -67,2
70 60     Valiyev Shahin U12   AZE 1854 4,5 0,0 42,5 46,5 5 3 40 16,8
71 86     Janeczko Jakub U12   POL 1747 4,5 0,0 42,5 46,0 4 3 40 79,6
72 44     Milanovic Marko U12   SRB 1942 4,5 0,0 42,0 45,5 5 4 40 -25,2
73 52     Labruyere Roger U12   NED 1909 4,5 0,0 42,0 45,5 4 4 40 4,4
74 112     Soucek Jan U12   CZE 1627 4,5 0,0 42,0 45,0 5 4 40 78,0
75 84     Gregoric Andraz U12   SLO 1765 4,5 0,0 40,0 43,0 4 3 40 60,0
76 76     Aleksanyan Davit U12   ARM 1797 4,5 0,0 40,0 42,0 5 4 40 17,2
77 77     Janous Marek U12   CZE 1787 4,5 0,0 39,5 42,0 4 2 40 53,2
78 93     Jetzl Julian U12   AUT 1719 4,5 0,0 38,5 42,0 5 4 40 -43,6
79 91     Skreko Igor U12   SVK 1725 4,5 0,0 38,5 40,5 5 4 40 -10,0
80 25   CM Foerster-Yialamas Lucas U12   GER 2056 4,5 0,0 37,5 41,5 4 3 40 -108,8
81 62     De Reese Elias U12   BEL 1850 4,5 0,0 37,5 41,0 5 4 40 -38,4
82 50   AIM Georgiev Konstantin U12   ECX 1919 4,5 0,0 37,5 41,0 4 4 40 -68,0
83 88     Cherneyko Ivan U12   RUS 1743 4,5 0,0 37,5 40,5 4 4 40 39,2
84 68     Franc Borna U12   CRO 1826 4,5 0,0 37,5 39,5 5 3 40 -24,0
85 38     Cohen Elad U12   ISR 1964 4,5 0,0 37,0 40,0 5 2 40 -110,4
86 71     Lye Sverre U12   NOR 1817 4,5 0,0 36,5 39,5 4 4 40 -42,0
87 107     Kolani Arjun U12   ENG 1672 4,5 0,0 36,5 39,0 5 4 40 41,2
88 83     Gschiel Alexander U12   AUT 1768 4,5 0,0 36,5 39,0 4 4 40 3,2
89 130     Snitsarenko Igor U12   EST 1484 4,5 0,0 35,5 39,0 4 3 40 133,2
90 125     Trzebinski Patryk U12   POL 1557 4,5 0,0 35,0 37,0 5 4 40 74,0
91 118     Knudsen Philip Uhre U12   DEN 1590 4,5 0,0 34,0 36,5 4 4 40 74,4
92 24     Mekhane Adam U12   FRA 2061 4,5 0,0 32,0 35,0 5 4 40 -134,0
93 126     Licka Denis U12   CZE 1523 4,5 0,0 31,5 34,0 4 4 40 74,0
94 80     Wahlgreen Noah U12   DEN 1779 4,0 0,0 43,0 45,5 4 4 40 -19,6
95 95   CM Ivanov Svetlen U12   ECX 1717 4,0 0,0 41,5 44,5 5 4 40 31,2
96 108     Shatil Shir U12   ISR 1672 4,0 0,0 40,5 43,5 4 2 40 31,6
97 109     Kisic Dusan U12   SRB 1642 4,0 0,0 40,5 42,5 4 3 40 39,6
98 103     Fizer Marek U12   CZE 1690 4,0 0,0 40,0 42,5 5 4 40 8,8
99 136     Lazic Emanuel U12   BIH 1449 4,0 0,0 37,5 41,0 4 3 40 98,8
100 128     Grishin Petr E. U12   RUS 1506 4,0 0,0 36,5 39,0 4 2 40 98,0
101 102     Musaev Matej Elbek U12   SVK 1693 4,0 0,0 36,0 39,5 4 3 40 -14,8
102 45     Stevik Patrik U12   SVK 1941 4,0 0,0 36,0 38,5 4 3 40 -110,0
103 105     Werner Hong Quan Dan U12   CZE 1682 4,0 0,0 36,0 38,0 5 4 40 17,2
104 70   AFM Zlatkov Anton U12   MKD 1817 4,0 0,0 35,5 38,0 5 4 40 -50,4
105 72     Hald Falkesgaard Jeppe U12   DEN 1815 4,0 0,0 35,5 37,5 5 4 40 -95,6
106 110     Vilimek Vit U12   CZE 1637 4,0 0,0 34,5 37,0 4 4 40 -8,8
107 142     Farmakoski Georg U12   MKD 1365 4,0 0,0 33,5 36,5 5 2 40 123,2
108 94     Bunic Emanuel U12   CRO 1718 4,0 0,0 33,5 36,0 4 4 40 -42,4
109 100     Bulej Matej U12   SVK 1700 4,0 0,0 33,0 36,0 4 2 40 -104,0
110 89     Lup Constantin-Ionel U12   ROU 1739 4,0 0,0 33,0 35,5 5 3 40 -93,2
111 140     Kokk Karl Mattias U12   EST 1419 4,0 0,0 30,5 32,0 4 4 40 65,6
112 119     Janik Marek Tobias U12   SVK 1588 4,0 0,0 29,5 32,0 5 2 40 11,6
113 143     Mishin Matvey U12   RUS 1308 4,0 0,0 28,0 29,5 5 2 40 60,0
114 87     Gudmundsson Gunnar Erik U12   ISL 1746 3,5 0,0 40,0 43,5 4 3 40 -35,6
115 127     Cherniaev Danil U12   RUS 1513 3,5 0,0 39,5 41,5 5 2 40 53,2
116 114     Elias David U12   SVK 1607 3,5 0,0 38,5 41,0 4 3 40 38,8
117 98     Baturina Marin U12   CRO 1704 3,5 0,0 38,5 41,0 4 2 40 -48,8
118 67     Rotunno Flavio U12   SUI 1830 3,5 0,0 38,0 40,5 4 3 40 -30,8
119 97     Lavrencic Matic U12   SLO 1710 3,5 0,0 37,5 40,5 5 3 40 -20,0
120 99     Isaksson Max U12   SWE 1701 3,5 0,0 37,5 40,5 5 2 40 -85,6
121 90     Prazak Daniel U12   CZE 1738 3,5 0,0 35,5 38,5 4 1 40 -66,8
122 106     Isaksson Philip U12   SWE 1675 3,5 0,0 35,0 37,5 4 2 40 -50,8
123 79     Cina' Vittorio U12   ITA 1780 3,5 0,0 35,0 36,5 5 3 40 -111,6
124 117     Ortiz Padro Pol U12   ESP 1592 3,5 0,0 34,0 34,5 4 3 40 -40,8
125 133     Guri Adrian U12   ALB 1474 3,5 0,0 32,0 34,0 4 2 40 15,6
126 132     Kostelidis Georgios U12   GRE 1477 3,5 0,0 31,0 33,5 5 3 40 25,6
127 135     Svoboda Daniel U12   CZE 1460 3,5 0,0 31,0 31,5 5 3 40 14,0
128 121     Stogr Viktor U12   CZE 1583 3,5 0,0 30,5 33,0 5 2 40 -51,2
129 129     Havalda Samuel U12   SVK 1494 3,5 0,0 30,0 31,5 5 3 40 -42,8
130 124     Buchta Bartolomej U12   CZE 1559 3,5 0,0 29,0 31,5 4 3 40 -39,2
131 144     Smetana Peter U12   SVK 1305 3,5 0,0 28,0 30,5 5 2 40 78,8
132 145     Kien Lancelot U12   MNC 1293 3,5 0,0 26,5 28,5 4 2 40 31,2
133 122     Zakarian Dimitrios Levon U12   ENG 1580 3,0 0,0 37,0 39,5 4 3 40 1,6
134 104     Aasen Fredrik U12   NOR 1686 3,0 0,0 35,5 38,0 4 2 40 -56,8
135 134     Sokolovskis Pavels U12   LAT 1473 3,0 0,0 35,0 37,0 4 3 40 9,2
136 115     Cappan Pjotr U12   BEL 1601 3,0 0,0 34,0 36,0 5 2 40 -62,8
137 131     Mikolas Petr U12   CZE 1482 3,0 0,0 32,5 34,0 5 3 40 -30,4
138 138     Madhavan Sanjith U12   SCO 1440 3,0 0,0 31,5 34,0 4 1 40 24,8
139 123     Nielsen-Refs Karl-Emil Elmer U12   DEN 1567 3,0 0,0 30,5 33,0 5 2 40 -72,8
140 149     Kulich Daniel U12   SVK 1233 3,0 0,0 30,0 31,5 5 3 40 40,0
141 116     Clotet Mas Dan U12   ESP 1595 3,0 0,0 30,0 31,5 4 2 40 -78,4
142 139     Oloeriu Calin U12   BEL 1436 3,0 0,0 29,0 31,0 5 3 40 14,8
143 151     Vermehren Nicolas U12   CYP 1200 3,0 0,0 25,0 26,5 5 3 40 7,6
144 101     Radaca Nasir U12   BIH 1697 2,5 0,0 34,5 37,5 5 1 40 -111,6
145 113     Laturkar Iraj U12   FIN 1612 2,5 0,0 32,0 33,5 5 2 40 -133,6
146 120     Koska Jiri U12   SVK 1587 2,5 0,0 31,0 33,5 4 2 40 -86,0
147 141     Jurky Marian U12   SVK 1401 2,5 0,0 30,0 32,0 5 2 40 0,4
148 157     Pallum Rasmus U12   EST 1048 2,5 0,0 28,5 30,5 5 0 40 56,8
149 146     Moller Tomas U12   ISL 1291 2,5 0,0 28,5 30,0 5 2 40 -2,0
150 153     Volpi Alessandro U12   ITA 1196 2,5 0,0 27,0 27,5 5 2 40 -41,6

Show complete list

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break4: Most black
Tie Break5: The greater number of victories (variable)