Zalakaroson 38. alkalommal rendezték meg a Bárczay László emlékversenyt 2019. május 23-31. között. A neves nemzetközi nagymester és levelezési nagymester emlékét őrző versenyen 135-en indultak, számos nagymester és egyéb címviselő. Tran Dávid növendékünk az előkelő 45. helyen végzett, 9 forduló során 5 pontot gyűjtve. Szegedy Mátyás sakkozó palántánk 3,5 pontot gyűjtött.

 

38. Barczay Laszlo Memorial 2019.05.23-31. Rating internetional.

Organizer(s) A verseny védnöke: Novák Ferenc, Zalakaros Város polgármestere.
Federation Hungary ( HUN )
Tournament director (7001859 Horvath Tamas IM, + 36.20-977-7003, E mail : Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Chief Arbiter (758547) Fazekas, Gyorgy IA
Arbiter (701114) Horvath Sandor IA
Time control (90-90 min/40 moves + 30 min/all ) + 30 sec/move
Location 8749 Zalakaros, Liget u. 28., Móra Ferenc Általános Iskola , torna terme
Rating calculation Rating international
Date 2019/05/23 to 2019/05/31
Rating-Ø 1931
Pairing program Swiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Last update 31.05.2019 15:03:56, Creator/Last Upload: hungarian chess-federation (master)

Parameters No tournament details, no flags , Link with tournament calendar
Overview for team AUS, AUT, CRO, CZE, GER, HUN, IND, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, UKR
Lists Starting rank, Alphabetical list, Statistics, Playing schedule
  Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board Pairings Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list after Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel and Print Print list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File
 
 

Final Ranking crosstable after 9 Rounds

Rk.     Name FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts.  TB1   TB2   TB3  Rp
1   IM Videki Sandor HUN 74b1 30w½ 19b1 28w½ 56b1 27w1 5b1 11b1 2w½ 7,5 50,5 39,5 37,5 2536
2   IM Bokros Albert HUN 49b1 32w1 18b1 16w1 10b½ 5w½ 4b½ 25w1 1b½ 7,0 55,0 42,5 38,5 2554
3   IM Kantor Gergely HUN 58w1 60b1 9w1 5b½ 12w½ 7b½ 14w1 10b½ 11w1 7,0 53,0 42,0 36,5 2526
4   IM Bagi Mate HUN 64w1 68b1 73w1 13b½ 20w1 12b½ 2w½ 17b½ 10w1 7,0 50,5 39,0 37,5 2516
5   IM Almasi Istvan HUN 62b1 29w1 33b1 3w½ 15w1 2b½ 1w0 20b½ 12w1 6,5 55,0 43,0 36,0 2498
6   GM Horvath Jozsef HUN 107b1 19w½ 30b1 14w1 13b½ 10w½ 8b½ 26w1 7b½ 6,5 52,0 41,5 34,5 2429
7   FM Radovanovic Jovica SRB 80b1 75w1 106b1 10w0 41b1 3w½ 15w1 12b½ 6w½ 6,5 48,0 38,0 35,5 2407
8   FM Peczely Sebastian Zsombor HUN 97w1 45b1 11w1 15b0 42w½ 53b1 6w½ 14b½ 25b1 6,5 48,0 37,5 34,0 2396
9   IM Meszaros Andras HUN 77b1 41w1 3b0 45w½ 57b1 54w1 25b0 36w1 29b1 6,5 47,0 35,5 32,0 2328
10   FM Gschnitzer Adrian GER 95w1 31b1 38w1 7b1 2w½ 6b½ 12w½ 3w½ 4b0 6,0 55,0 44,0 37,0 2450
11   GM Czebe Attila HUN 72b1 56w1 8b0 37w1 32b1 13w1 16b1 1w0 3b0 6,0 53,5 41,5 35,0 2392
12   IM Srinath Rao S.V. IND 76b1 52w1 34b1 25w1 3b½ 4w½ 10b½ 7w½ 5b0 6,0 52,5 41,5 37,0 2445
13     Borhy Marcell HUN 90b1 37w1 51b1 4w½ 6w½ 11b0 17w½ 54b1 24w½ 6,0 51,0 40,0 33,5 2343
14   IM Ianov Viktor UKR 86w1 54b1 15w½ 6b0 47b1 30w1 3b0 8w½ 50b1 6,0 51,0 40,0 31,5 2369
15   GM Horvath Adam HUN 70b1 50w1 14b½ 8w1 5b0 96w1 7b0 34w1 18b½ 6,0 50,0 39,5 33,0 2366
16   FM Persanyi Barnabas HUN 83w1 53b1 55w1 2b0 60w1 31b1 11w0 24b½ 17w½ 6,0 48,5 37,5 34,5 2317
17   IM Doric Nenad CRO 94b1 71w½ 57b1 26w½ 48b1 25w½ 13b½ 4w½ 16b½ 6,0 48,5 37,5 33,0 2361
18   FM Becskei Zoltan HUN 87w1 43b1 2w0 54b½ 59w½ 21w½ 57b1 53b1 15w½ 6,0 47,0 36,0 30,0 2270
19   FM Bozinovic Bogdan CRO 108w1 6b½ 1w0 85b1 43w½ 67b½ 42w1 44b1 20w½ 6,0 46,5 36,0 29,0 2262
20   IM Tompa Janos HUN 82b1 57w½ 99b1 61w1 4b0 29w½ 78b1 5w½ 19b½ 6,0 45,5 35,0 32,5 2246
21     Michalicka Milan SVK 105b1 26w0 94b1 27w0 77w1 18b½ 81b1 33w1 23b½ 6,0 45,0 35,5 28,5 2232
22   IM Csonka Attila Istvan HUN 39w1 55b0 58w0 99w1 49b½ 51b1 31w1 46b½ 47w1 6,0 44,5 35,0 26,5 2155
23   FM Vanczak Tamas HUN 69w1 61b0 64w1 55b0 58w1 56b1 46w½ 43b1 21w½ 6,0 44,0 33,5 29,0 2202
24     Hrbolka Ladislav Jr. CZE 111b1 25w0 76b0 103w1 39b1 70w1 27b1 16w½ 13b½ 6,0 43,0 34,0 28,5 2238
25   GM Varga Zoltan HUN 85w1 24b1 35w1 12b0 28w1 17b½ 9w1 2b0 8w0 5,5 53,0 42,0 34,0 2335
26   IM Meszaros Tamas HUN 63w1 21b1 61w½ 17b½ 31w0 42b1 73w1 6b0 38w½ 5,5 48,5 37,5 31,0 2254
27   FM Krstulovic Alex HUN 66w1 59b½ 42w½ 21b1 55w1 1b0 24w0 75b1 31w½ 5,5 48,5 36,5 30,0 2211
28     Horak Jiri CZE 65w1 42b½ 59w1 1b½ 25b0 36w0 48b½ 76w1 62b1 5,5 46,5 35,0 27,5 2170
29   FM Fucak Emilio Milko CRO 115w1 5b0 66w½ 95b1 51w1 20b½ 44w½ 35b1 9w0 5,5 46,0 36,5 29,0 2198
30   FM Pasti Aron HUN 114w1 1b½ 6w0 69b1 74w1 14b0 53w0 64b1 58w1 5,5 45,0 34,5 27,0 2121
31     Suta Andraz SLO 119b1 10w0 80b1 106w1 26b1 16w0 22b0 48w1 27b½ 5,5 44,0 35,0 29,5 2223
32   IM Kantorik Marian SVK 117w1 2b0 83w1 67b1 11w0 43b½ 59w½ 58b½ 53w1 5,5 44,0 33,5 27,5 2154
33   IM Borsos Bogdan UKR 100w1 133b1 5w0 43b½ 54w0 85b1 55w1 21b0 61w1 5,5 43,5 33,5 28,0 2159
34   FM Gombocz Ferenc Jr. HUN 79w1 67b1 12w0 42b0 83w1 59b½ 61w1 15b0 54w+ 5,5 43,5 33,5 28,0 2154
35     Pribelszky Bence HUN 103b1 78w1 25b0 41w0 107b1 37w1 36b½ 29w0 57b1 5,5 43,0 34,0 28,5 2182
36     Piroska Istvan HUN 113w½ 106b0 86w1 98b1 44w½ 28b1 35w½ 9b0 55w1 5,5 41,0 31,5 26,5 2058
37     Konyves Almos HUN 130w1 13b0 84w1 11b0 79w1 35b0 63w½ 95b1 65w1 5,5 40,5 33,0 25,5 2054
38     Pasztor Balazs HUN 110b1 109w1 10b0 48w0 62b½ 45w1 75b½ 78w1 26b½ 5,5 40,5 31,5 27,5 2123
39     Sala Dalibor CZE 22b0 121w1 56b0 109w1 24w0 79b½ 123w1 96b1 73w+ 5,5 38,0 29,5 22,0 1982
40     Virag Balint HUN 109b0 110w1 82b½ 75w1 78b0 62w½ 80b½ 94w1 41b1 5,5 36,5 28,5 24,0 1992
41   FM Kosztolanczi Gyula HUN 93w1 9b0 65w1 35b1 7w0 44b0 84w1 73b1 40w0 5,0 46,0 35,5 27,0 2087
42   FM Csala Imre HUN 128b1 28w½ 27b½ 34w1 8b½ 26w0 19b0 81w½ 82b1 5,0 44,5 36,0 27,0 2129
43     Draganic Stjepan CRO 112b1 18w0 102b1 33w½ 19b½ 32w½ 96b1 23w0 52b½ 5,0 44,5 35,5 27,0 2113
44   FM Kincs Imre HUN 102b1 51w0 49b1 78w½ 36b½ 41w1 29b½ 19w0 45b½ 5,0 44,0 34,5 27,5 2103
45     Tran David HUN 135b+ 8w0 88b1 9b½ 96w0 38b0 100w1 66b1 44w½ 5,0 43,5 33,5 24,5 2074
46   IM Boguszlavszkij Jevgenyij HUN -0 100b1 53w0 88w1 80b1 94w1 23b½ 22w½ -0 5,0 43,0 33,5 25,5 2141
47   FM Boronyak Arpad HUN -0 79b1 87w½ 97b1 14w0 63b½ 77w1 70w1 22b0 5,0 43,0 33,0 24,5 2087
48     Friml Antonin CZE 92w1 73b0 108w1 38b1 17w0 60b½ 28w½ 31b0 88w1 5,0 42,5 33,5 26,5 2017
49     Toth Nikoletta HUN 2w0 117b1 44w0 100b1 22w½ 68b½ 65w0 86b1 78b1 5,0 42,0 31,5 21,5 2096
50   IM Hardicsay Peter HUN 123w1 15b0 95w½ 53b½ 63w½ 74b½ 69w1 67b1 14w0 5,0 41,0 32,5 25,0 2067
51   AIM Daroczi Donat HUN 132w1 44b1 13w0 73b½ 29b0 22w0 102b1 56w½ 84b1 5,0 40,5 33,0 25,0 2070
52   IM Medancic Rikard CRO 118w1 12b0 69w½ 66b1 53w0 95b1 67w½ 65b½ 43w½ 5,0 40,5 31,5 25,5 1993
53   IM Chubar Vladimir UKR 91b1 16w0 46b1 50w½ 52b1 8w0 30b1 18w0 32b0 4,5 49,5 39,0 27,0 2155
54     Souhardo Basak IND 125b1 14w0 103b1 18w½ 33b1 9b0 60w1 13w0 34b- 4,5 46,5 37,5 27,0 2141
55     Geher Koppany HUN 121b1 22w1 16b0 23w1 27b0 81w½ 33b0 80w1 36b0 4,5 46,5 37,0 27,0 2147
56     Dobai Szabolcs HUN 98w1 11b0 39w1 58b1 1w0 23w0 74b½ 51b½ 67w½ 4,5 46,5 35,0 25,0 2076
57     Haselbach David HUN 126w1 20b½ 17w0 87b1 9w0 66b1 18w0 63b1 35w0 4,5 46,0 37,0 25,0 2060
58     Csendi Balazs HUN 3b0 101w1 22b1 56w0 23b0 106w1 82b1 32w½ 30b0 4,5 45,0 35,0 23,0 2135
59   FM Hrbolka Ladislav CZE 120b1 27w½ 28b0 82w1 18b½ 34w½ 32b½ 62w½ -0 4,5 44,5 35,5 26,0 2111
60     Sonnberger Thomas AUT 101b1 3w0 62b1 76w1 16b0 48w½ 54b0 74w1 -0 4,5 44,5 34,0 26,0 2117
61     Bereczki Janos HUN 116b1 23w1 26b½ 20b0 73w0 76w1 34b0 97w1 33b0 4,5 43,5 34,5 26,5 2095
62     Fultner Jaromir CZE 5w0 115b1 60w0 123b1 38w½ 40b½ 68w1 59b½ 28w0 4,5 43,0 34,0 22,5 2100
63     Juhasz Judit HUN 26b0 105w1 -0 89w1 50b½ 47w½ 37b½ 57w0 101b1 4,5 42,0 33,0 21,0 2024
64     Kolimar Kristof Pal HUN 4b0 89w1 23b0 101w1 81b0 111w1 94b½ 30w0 103b1 4,5 41,0 31,0 20,5 2002
65     Anishka Vikram IND 28b0 124w1 41b0 70w0 120b1 107w1 49b1 52w½ 37b0 4,5 40,0 32,0 21,0 1886
66     Megyaszai Balazs HUN 27b0 120w1 29b½ 52w0 99b1 57w0 98b1 45w0 104b1 4,5 40,0 31,5 20,5 1929
67     Metaxasz Vaszilisz HUN 124b1 34w0 109b1 32w0 106b1 19w½ 52b½ 50w0 56b½ 4,5 39,5 31,0 25,0 1958
68   IM Biro Sandor ROU 89b1 4w0 74b0 102w1 76b½ 49w½ 62b0 106w1 70b½ 4,5 39,5 29,5 22,0 1955
69     Farkas Otto Jr. HUN 23b0 116w1 52b½ 30w0 118b½ 89w1 50b0 101w½ 98b1 4,5 39,0 30,0 20,0 1877
70     Palczert Matyas HUN 15w0 123b0 130w1 65b1 84w1 24b0 108w1 47b0 68w½ 4,5 37,5 30,0 21,5 1953
71     Jeszenszky Jozsef HUN 129w1 17b½ -0 81w½ 94b0 82w½ 97b0 117w1 89b1 4,5 37,0 29,5 21,0 1875
72     Balogh Marton HUN 11w0 98b0 122w1 79b0 109w1 123b½ -0 99w1 102b1 4,5 33,5 25,0 17,0 1792
73   FM Pasztor Ferenc HUN 88b1 48w1 4b0 51w½ 61b1 78w½ 26b0 41w0 39b- 4,0 45,0 34,0 27,0 2114
74     Bodrogi Bendeguz HUN 1w0 114b1 68w1 96b½ 30b0 50w½ 56w½ 60b0 77w½ 4,0 43,5 33,0 22,0 2061
75   CM Kende Gyorgy Dr. HUN 122w1 7b0 97w½ 40b0 87w1 86b1 38w½ 27w0 -0 4,0 42,5 33,5 23,0 1994
76     Majoros Rozsa Evelin HUN 12w0 118b1 24w1 60b0 68w½ 61b0 79w1 28b0 86w½ 4,0 42,5 33,5 21,0 2015
77     Radics Laszlo Dr. HUN 9w0 93b1 -0 119w1 21b0 118w1 47b0 104w½ 74b½ 4,0 41,5 32,0 19,5 1836
78     Marton Jozsef HUN 134w1 35b0 123w1 44b½ 40w1 73b½ 20w0 38b0 49w0 4,0 40,5 33,5 26,0 1978
79     Koltai Dora HUN 34b0 47w0 120b1 72w1 37b0 39w½ 76b0 105w1 80b½ 4,0 40,5 32,0 17,5 1848
80     Deak Laszlo HUN 7w0 122b1 31w0 108b1 46w0 114b1 40w½ 55b0 79w½ 4,0 40,5 31,5 20,0 1871
81   IM Vegh Endre HUN 106w0 96b½ 113w1 71b½ 64w1 55b½ 21w0 42b½ -0 4,0 40,0 31,0 22,0 1970
82     Pater Peter HUN 20w0 126b1 40w½ 59b0 115w1 71b½ 58w0 108b1 42w0 4,0 39,5 31,0 20,5 1901
83     Szasz Ferenc Dr. HUN 16b0 91w1 32b0 111w1 34b0 101w½ 104b½ 89w0 121b1 4,0 39,0 30,0 18,5 1810
84     Vicze Kata AUT -0 128w1 37b0 91w1 70b0 112w1 41b0 107w+ 51w0 4,0 37,5 30,0 20,0 1669
85     Pasti Anna HUN 25b0 111w½ 125b1 19w0 97b1 33w0 101b½ 88w0 115b1 4,0 37,0 28,5 18,5 1831
86     Blazeka Djuro CRO 14b0 125w½ 36b0 112w1 113b1 75w0 105b1 49w0 76b½ 4,0 37,0 28,5 18,5 1709
87     Gal Lajos HUN 18b0 112w1 47b½ 57w0 75b0 105w0 127b1 113w1 90b½ 4,0 36,5 28,0 17,0 1689
88     Palczert Miklos HUN 73w0 92b1 45w0 46b0 114w0 122b1 120w1 85b1 48b0 4,0 36,0 27,5 17,0 1702
89     Toth Laszlo HUN 68w0 64b0 129w1 63b0 92w1 69b0 112w1 83b1 71w0 4,0 35,5 29,0 17,0 1668
90     Lukacs Anna Kata HUN 13w0 130b1 96w0 104b½ 98w0 108b0 119w1 123b1 87w½ 4,0 32,5 25,0 16,5 1766
91     Somogyi Barbara HUN 53w0 83b0 132w1 84b0 102b½ 103w1 107b0 110w½ 111b1 4,0 31,5 25,5 15,5 1716
92     Pete Zeteny Dominik HUN 48b0 88w0 -1 94w0 89b0 134b½ 115w½ 118b1 108w1 4,0 30,0 24,0 13,5 1568
93     Jonas David HUN 41b0 77w0 110b0 130b1 123w0 121w1 111b1 103w0 106b1 4,0 30,0 23,5 14,0 1694
94     Reitinger Jan CZE 17w0 129b1 21w0 92b1 71w1 46b0 64w½ 40b0 -0 3,5 42,5 35,0 20,5 1830
95     Reitinger Petr CZE 10b0 119w1 50b½ 29w0 104b1 52w0 99b1 37w0 -0 3,5 42,5 33,5 19,5 1973
96   IM Szalanczi Emil HUN 99b½ 81w½ 90b1 74w½ 45b1 15b0 43w0 39w0 -0 3,5 41,0 31,5 23,5 2002
97     Valenta Petr CZE 8b0 127w1 75b½ 47w0 85w0 115b1 71w1 61b0 -0 3,5 40,0 31,0 18,5 1860
98     Foldes Marton Gabor HUN 56b0 72w1 111b½ 36w0 90b1 -0 66w0 100b1 69w0 3,5 39,5 31,0 18,5 1887
99     Borsfai Attila HUN 96w½ 113b1 20w0 22b0 66w0 116b1 95w0 72b0 126w1 3,5 38,0 29,5 17,5 1798
100   WCM Markus Molli Amina HUN 33b0 46w0 105b1 49w0 116b½ 113w1 45b0 98w0 120b1 3,5 37,5 28,5 14,5 1665
101     Gyorfi Norbert HUN 60w0 58b0 131w1 64b0 126w1 83b½ 85w½ 69b½ 63w0 3,5 36,5 29,0 16,5 1756
102     Szegedy Matyas HUN 44w0 132b1 43w0 68b0 91w½ 119b1 51w0 114b1 72w0 3,5 36,0 29,5 16,5 1717
103     Jerabek Jan CZE 35w0 134b1 54w0 24b0 119w½ 91b0 116w1 93b1 64w0 3,5 36,0 29,0 15,5 1616
104     Lukacs Laszlo HUN -0 -0 116b1 90w½ 95w0 124b1 83w½ 77b½ 66w0 3,5 36,0 28,5 16,5 1708
105     Veverka Vladimir CZE 21w0 63b0 100w0 122b½ 125w1 87b1 86w0 79b0 123w1 3,5 34,0 25,5 13,0 1661
106     Bodnar Janos HUN 81b1 36w1 7w0 31b0 67w0 58b0 118w1 68b0 93w0 3,0 42,5 33,0 20,0 1860
107     Stifter Ewald AUT 6w0 108b0 126w1 110b1 35w0 65b0 91w1 84b- -0 3,0 38,0 29,0 16,0 1789
108     Pasti Zsombor HUN 19b0 107w1 48b0 80w0 127b1 90w1 70b0 82w0 92b0 3,0 37,5 29,0 17,0 1643
109     Buri Petra Zsuzsanna HUN 40w1 38b0 67w0 39b0 72b0 128w½ 113b0 125w1 116b½ 3,0 36,0 28,5 13,5 1578
110     Dlauchy Peter HUN 38w0 40b0 93w1 107w0 112b0 131b1 114w½ 91b½ -0 3,0 35,5 27,5 13,5 1551
111   CM Buciu Aurel-John AUS 24w0 85b½ 98w½ 83b0 131w1 64b0 93w0 122b1 91w0 3,0 35,5 27,0 14,5 1544
112     Petyko Martin HUN 43w0 87b0 117w1 86b0 110w1 84b0 89b0 121w0 128b1 3,0 33,5 26,5 13,0 1572
113     Lazsadi Kerka Lilla HUN 36b½ 99w0 81b0 124w1 86w0 100b0 109w1 87b0 119w½ 3,0 33,5 25,5 14,0 1626
114     Petroczy Zoltan HUN 30b0 74w0 124b½ 127w½ 88b1 80w0 110b½ 102w0 117b½ 3,0 33,0 25,0 13,5 1544
115     Vegh Benedek HUN 29b0 62w0 128b½ 125w1 82b0 97w0 92b½ 127w1 85w0 3,0 32,5 25,0 13,0 1447
116     Apro Barnabas HUN 61w0 69b0 104w0 132b1 100w½ 99w0 103b0 131b1 109w½ 3,0 31,0 25,0 11,0 1519
117     Farkas Otto HUN 32b0 49w0 112b0 -0 134w½ 125b1 124w1 71b0 114w½ 3,0 31,0 24,5 10,0 1454
118     Kiraly Lilla Virag HUN 52b0 76w0 127b½ 128w1 69w½ 77b0 106b0 92w0 129b1 3,0 30,5 24,0 13,0 1410
119     Hever Janos HUN 31w0 95b0 134w1 77b0 103b½ 102w0 90b0 132w1 113b½ 3,0 30,5 24,0 12,0 1534
120     Buri Kata HUN 59w0 66b0 79w0 134b1 65w0 129b1 88b0 128w1 100w0 3,0 30,0 24,0 12,0 1454
121     Jambor Balazs HUN 55w0 39b0 -0 131b0 132w1 93b0 134w1 112b1 83w0 3,0 29,5 23,5 10,0 1372
122     Frank Maria Kimberli HUN 75b0 80w0 72b0 105w½ 128b½ 88w0 129b1 111w0 127b+ 3,0 29,5 23,0 9,5 1432
123     Rabovszky Gyorgy HUN 50b0 70w1 78b0 62w0 93b1 72w½ 39b0 90w0 105b0 2,5 39,5 31,0 15,0 1693
124     Retai Balazs HUN 67w0 65b0 114w½ 113b0 130w1 104w0 117b0 126b0 131w1 2,5 29,5 23,5 9,5 1408
125     Farkas Virag HUN 54w0 86b½ 85w0 115b0 105b0 117w0 130w1 109b0 132b1 2,5 29,0 22,5 8,0 1475
126     Szabo Akos HUN 57b0 82w0 107b0 129w1 101b0 127w0 128b½ 124w1 99b0 2,5 28,0 22,0 9,5 1340
127     Meszaros T. Laszlo HUN 133w0 97b0 118w½ 114b½ 108w0 126b1 87w0 115b0 122w- 2,0 30,0 23,0 10,5 1504
128     Horvath Csongor HUN 42w0 84b0 115w½ 118b0 122w½ 109b½ 126w½ 120b0 112w0 2,0 29,0 21,5 9,5 1348
129     Molnar Dalma Reka HUN 71b0 94w0 89b0 126b0 -1 120w0 122w0 134b1 118w0 2,0 27,0 21,0 7,0 1217
130     Csanyi Jozsef HUN 37b0 90w0 70b0 93w0 124b0 132w0 125b0 -1 134w1 2,0 26,0 20,0 3,0 1128
131     Toth Timea HUN -0 -0 101b0 121w1 111b0 110w0 132b½ 116w0 124b0 1,5 30,0 23,5 7,5 1199
132     Lazsadi Blanka Anna HUN 51b0 102w0 91b0 116w0 121b0 130b1 131w½ 119b0 125w0 1,5 28,5 22,0 5,5 1246
133     Vinkovics Sandor HUN 127b1 33w0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 1,0 32,5 25,0 9,0 0
134     Febert Tamas HUN 78b0 103w0 119b0 120w0 117b½ 92w½ 121b0 129w0 130b0 1,0 27,0 21,5 4,5 1159
135     Bogdanov Boris RUS 45w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 27,0 21,0 0,0 0

Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break