Génius Kupa korcsoportos egyéni sakkverseny 6. versenynapját rendezték meg Debrecenben, 2019. április 13-án az Újkerti Közösségi Házban.

 

Korcsoportonkénti eredmények:

 

14-18 éves korcsoport

 

Szegedy Mátyás növendékünk végzett az élen!

 

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Szegedy Mátyás HUN 1812 Szatmárnémeti 6,0 0,0 13,0
2 7   Nagy Karoly Peter HUN 1309   4,0 1,0 13,5
3 15   Simon Örs Attila HUN 0 Piremon 4,0 0,0 11,0
4 5   Fésüs Marcell HUN 1429   3,5 0,0 14,5
5 2   Kovács László HUN 1701 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,5 0,0 14,0
6 4   Kovács Máté HUN 1490 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,5 0,0 13,5
7 3   Tóth Gergely HUN 1557   3,5 0,0 13,5
8 13   Filetóth Botond HUN 0 Piremon Se 3,5 0,0 10,0
9 14   Párkányi Ábel HUN 0   3,0 0,0 13,5
10 8   Szatmári Gergő Gyula HUN 1136 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 0,0 12,5
11 6   Kalnai Márton HUN 1372   3,0 0,0 12,0
12 9   Bagdi Márta HUN 1108 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 0,0 12,0
13 16   Szőke Nóra HUN 0 Piremon 2,0 0,0 10,5
14 12   Bődi Zorka HUN 0   2,0 0,0 10,0
15 10   Bagdi Zsófia HUN 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 1,0 0,0 11,0
16 11   Bagdi Zsuzsa HUN 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 0,5 0,0 9,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

12 éven aluliak:

Final Ranking crosstable after 5 Rounds

 

Rk.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 Pts.  TB1   TB2   TB3 
1   Simon Virág Boglárka 0 HUN * ½ 1 1 1 1 4,5 4,5 0,0 8,75
2   Laskai Gábor 0 HUN ½ * 1 0 1 1 3,5 3,5 0,0 6,25
3   Tóth Dávid 1102 HUN 0 0 * 1 1 1 3,0 3,0 1,0 4,00
4   Pósa Réka 0 HUN 0 1 0 * 1 1 3,0 3,0 0,0 4,50
5   Papp Máté 0 HUN 0 0 0 0 * 1 1,0 1,0 0,0 0,00
6   Irinyi Tamás 0 HUN 0 0 0 0 0 * 0,0 0,0 0,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 10 éven aluliak

Gencsi Dávid Sándor növendékünk 1. helyezést, míg Pető Dávid 3. helyezést ért el!

 

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Gencsi Dávid Sándor HUN 1001   6,0 0,0 21,0
2 2   Berényi Krisztián HUN 0   5,0 1,0 20,5
3 8   Pető Dávid HUN 0   5,0 0,0 18,5
4 3   Biró Beáta HUN 0 Dsi-Kwizda 4,5 0,0 16,5
5 10   Szegedy Szabolcs HUN 0 Dsi-Kwizda 4,0 1,0 22,0
6 7   Kovács Balázs HUN 0 Szatmárnémeti Vointa Sakk Egye 4,0 0,0 16,5
7 9   Rontó Balázs HUN 0 Szarvas 3,5 0,0 20,5
8 6   Kovács Ábel HUN 0 Szatmárnémeti Vointa Sakk Egye 3,0 1,0 17,0
9 5   Kiss Máté HUN 0 Tiszaújváros 3,0 1,0 16,0
10 11   Takács Armand Roland HUN 0   3,0 1,0 15,0
11 12   Vass Tamas HUN 0   1,0 0,0 16,5
12 4   Bíró Szilárd HUN 0   0,0 0,0 17,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)