A Génius Kupa korcsoportos egyéni sakkverseny 5. versenynapját rendezték meg Debrecenben, 2019. március 9-én az Újkerti Közösségi Házban.

Korcsoportonkénti eredmények:

Szegedy Szabolcs növendékünk toronymagasan végzett az élen!

8 éven aluliak:

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 1   Szegedy Szabolcs HUN 0 Dsi-Kwizda 7,0 0,0 25,00
2 2   Takács Armand Roland HUN 0   5,0 1,0 16,00
3 3   Margade Erdene HUN 0   5,0 0,0 15,00
4 6   Sikó Ágota HUN 0   4,0 0,0 8,50
5 7   Lazsádi Lídia HUN 0 Dvtk 3,0 1,0 5,50
6 8   Biró Csilla HUN 0 Dsi-Kwizda 3,0 0,0 7,00
7 4   Itgel Enkhbaatar HUN 0   1,0 0,0 1,50
8 5   Uhrin Léna HUN 0 Dévaványai Se 0,0 0,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 10 éven aluliak versenye:

 

Final Ranking after 7 Rounds

 

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 15   Szalóki Árpád HUN 0   5,0 1,0 22,0
2 10   Lazsádi Blanka Anna HUN 0 Dvtk 5,0 1,0 20,5
3 4   Bodnár Attila Róbert HUN 0   5,0 1,0 20,0
4 2   Berényi Krisztián HUN 0   4,5 0,0 21,0
5 1   Balogh Bori HUN 0 Kisújszállás 4,5 0,0 17,0
6 9   Juhász Edmond HUN 0   4,0 0,0 20,5
7 3   Biró Beáta HUN 0 Dsi-Kwizda 4,0 0,0 20,5
8 6   Gencsi Dávid Sándor HUN 0   4,0 0,0 15,0
9 13   Pető Dávid HUN 0   3,5 0,0 19,5
10 12   Maral Erdene HUN 0   3,0 0,0 16,0
11 14   Rontó Balázs HUN 0 Szarvas 3,0 0,0 15,5
12 8   Herbály Lajos HUN 0 Kisújszállási Se 3,0 0,0 13,0
13 5   Bíró Szilárd HUN 0   3,0 0,0 12,5
14 11   Lengyel József HUN 0   2,5 0,0 15,5
15 7   Gulyás Maja HUN 0   2,0 0,0 15,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

 12 éven aluliak versenye:

Starting rank list of players

 

No.   Name FideID FED Rtg Club/City
1   Papp Regina 17003776 HUN 1252 Fehérgyarmati Sakk Egylet
5   Tóth Dávid 794350 HUN 1102 Szoboszlói Úti Ált.Isk.
2   Irinyi Tamás   HUN 0  
6   Laskai Gábor 795526 HUN 0 Piremon Se
8   Lestyan-Goda Vanda   HUN 0 Szarvas
7   Pósa Réka   HUN 0 Szarvas
3   Simon Virág Boglárka 17000424 HUN 0 Piremon
4   Tarsoly Andor   HUN 0

 

14-18 éven aluliak összevont csoport végeredménye:

Kovács László növendékünk a csoportelső!

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo   Name FED Rtg Club/City  TB1   TB2   TB3 
1 3   Kovács László HUN 1716 Debreceni Sakkiskola Egyesület 5,0 1,0 16,5
2 1   Varga Marcell HUN 2062   5,0 0,0 13,5
3 2   Szegedy Mátyás HUN 1811   4,5 0,0 16,0
4 18   Görömbei Bálint HUN 0   4,0 0,0 15,5
5 4   Nandin-Erdene Davaademberel HUN 1571   4,0 0,0 14,5
6 5   Kovács Máté HUN 1473 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 4,0 0,0 12,0
7 9   Lazsádi Kerka Lilla HUN 1334 Dvtk 4,0 0,0 11,5
8 8   Fésüs Marcell HUN 1429   3,5 0,0 11,5
9 6   Nagy Bettina HUN 1455   3,5 0,0 10,5
10 11   Párkányi Ábel HUN 1199   3,0 0,0 13,5
11 23   Szőke Nóra HUN 0 Piremon 3,0 0,0 13,5
12 12   Szatmári Gergő Gyula HUN 1139 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 0,0 13,0
13 7   Németh Márk HUN 1444   3,0 0,0 12,5
14 21   Simon Örs Attila HUN 0 Piremon 3,0 0,0 12,0
15 10   Balogh Eszter HUN 1247 Kisújszállás 3,0 0,0 9,0
16 20   Pósán Máté HUN 0   2,5 1,0 12,5
17 17   Filetóth Botond HUN 0 Piremon Se 2,5 0,0 11,5
18 15   Bagdi Zsófia HUN 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 0,0 11,5
19 22   Sivadó Márton HUN 0 Piremon 2,0 0,0 11,0
20 13   Bagdi Márta HUN 1083 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 0,0 10,0
21 16   Bődi Zorka HUN 0   2,0 0,0 9,0
22 19   Petrás Márta HUN 0 Szarvas 2,0 0,0 7,5
23 14   Bagdi Zsuzsa HUN 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 1,5 0,0 8,5

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)