A Génius Kupa korcsoportos egyéni sakkverseny 4. versenynapját rendezték meg Debrecenben, 2019. február 2-án az Újkerti Közösségi Házban.

 

U14-U18 csoport

Szegedy Mátyás, Kovács László és Németh Márk holtversenyben végzett a 3. helyen. 

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo Name Rtg  TB1   TB2   TB3 
1 1 Varga Marcell 2052 6,0 0,0 14,5
2 4 Kardos Levente 1634 5,0 0,0 10,5
3 2 Szegedy Mátyás 1811 4,0 0,0 12,5
4 3 Kovács László 1716 4,0 0,0 12,0
5 6 Németh Márk 1433 4,0 0,0 11,0
6 7 Fésüs Marcell 1429 3,5 0,0 12,5
7 15 Filetóth Botond 0 3,0 0,0 15,5
8 5 Tóth Gergely 1631 3,0 0,0 14,0
9 14 Böjtös Attila 0 3,0 0,0 11,5
10 17 Szőke Nóra 0 3,0 0,0 10,0
11 16 Simon Örs Attila 0 3,0 0,0 9,0
12 8 Nagy Bettina 1339 2,5 0,0 13,0
13 11 Aux Liliána 0 2,5 0,0 12,0
14 9 Benicsák Patrícia 1176 2,5 0,0 10,0
15 13 Bagdi Zsófia 0 2,0 0,0 10,0
16 10 Bagdi Márta 1083 2,0 0,0 8,5
17 12 Bagdi Zsuzsa 0 1,0 0,0 8,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

U12 csoport

Kálnai Márton az első, míg Magyar Gergő a 3. helyen végzett.

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo Name Rtg  TB1   TB2   TB3 
1 4 Kálnai Márton 0 4,5 0,0 14,0
2 1 Papp Regina 1252 4,0 1,0 13,5
3 6 Magyar Gergő 0 4,0 0,0 14,0
4 9 Tarsoly Andor 0 3,5 1,0 13,5
5 5 Laskai Gábor 0 3,5 0,0 14,0
6 8 Simon Virág Boglárka 0 3,0 0,0 10,0
7 2 Csontos Milán 0 2,5 0,0 10,0
8 3 Irinyi Tamás 0 2,0 0,0 10,5
9 7 Papp Máté 0 1,5 0,5 11,5
10 10 Váradi Anett 0 1,5 0,5 11,0

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

 

 

U10 csoport

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo   Name Rtg  TB1   TB2   TB3 
1 1   Berényi Krisztián 0 6,0 0,0 20,5
2 10   Juhász Edmond 0 5,0 2,0 22,0
3 3   Bodnár Attila Róbert 0 5,0 1,0 20,5
4 8   Gencsi Dávid Sándor 0 5,0 0,0 22,0
5 6   Ferku Donát 0 4,0 0,0 22,0
6 2   Biró Beáta 0 4,0 0,0 17,0
7 11   Lendvai Dávid Attila 0 4,0 0,0 16,5
8 14   Tóth Kinga 0 3,5 0,0 13,5
9 12   Maral Erdene 0 3,0 1,0 19,0
10 9   Gulyás Maja 0 3,0 0,0 16,5
11 13   Pető Dávid 0 2,0 1,0 15,0
12 4   Bíró Szilárd 0 2,0 0,0 13,0
13 5   Erdődi Zsuzsanna 0 1,5 0,0 13,5
14 7   Fésüs Bence 0 1,0 0,0 15,5

Annotation:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

 

 

U8 csoport

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 5 Szegedy Szabolcs 0 7,5 0 0,0 26,25
2 7 Vass Tamás 0 6,0 0 0,0 18,00
3 1 Bíró Csilla 0 5,0 0 0,0 13,00
4 6 Takács Armand Roland 0 4,5 0 0,0 20,75
5 9 Tóth Antal 0 4,0 0 0,0 9,00
6 3 Margade Erdene 0 3,0 0 0,0 8,50
7 4 Erdős Nándor 0 2,0 1 0,0 6,50
8 2 Sikó Ágota 0 2,0 2 0,0 5,00
9 8 Itgel Enkhbaatar 0 2,0 3 0,0 6,50

Annotation:
Tie Break1: Manually input (after Tie-Break matches)
Tie Break2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)