Eredményesen szerepeltek növendékeink a 2018. március 3-án Debrecenben, a DSZC Beregszászi Pál Szakgimnáziumban megrendezett Hajdu-Bihar megyei sakk csapat Diákolimpián.

20 perces játszmákat, 3 másodperces bónuszidővel váltottak a versenyzők.

 

A középiskolás fiú V-VI. korcsoportban bajnok csapat első két tábláján növendékeink, Balogh Ákos és Tran Dávid játszottak:

Team-Composition with round-results

  1. DE Kossuth Lajos Gyak. Gim. (RtgAvg:1864, TB1: 9 / TB2: 6)
Bo. Name Rtg 1 2 3 Pts. Games RtgAvg
1 Balogh Akos 1930 1 ½ 0 1,5 3 2062
2 Tran David 1966 ½ ½ 1 2,0 3 1754
3 Schwarczenberger Csongor 1883 1 1 ½ 2,5 3 1671
4 Kadar Marton 1676 1 1 1 3,0 3 1452
  2. Fazekas Mihály Gimnázium (RtgAvg:1826, TB1: 6 / TB2: 3)
Bo. Name Rtg 1 2 3 Pts. Games RtgAvg
1 Egyed Judit 2087 0 ½ 1 1,5 3 2010
2 Bodnar Mate 1887 1 ½ 1 2,5 3 1781
3 Venter Mate 1726 0 0 0 0,0 3 1724
4 Varga Balint 1604 1 0 1 2,0 3 1529
  3. Hőgyes Endre Gimnázium (RtgAvg:1687, TB1: 5,5 / TB2: 2)
Bo. Name Rtg 1 2 3 Pts. Games RtgAvg
1 Toth Tamas 2193 1 1 1 3,0 3 1974
2 Holacsik Andras 1609 0 ½ 0 0,5 3 1873
3 Kiss Peter 1586 1 0 ½ 1,5 3 1770
4 Gyorfi Peter 1360 0 ½   0,5 2 1577
5 Nagy Balint 1203     0 0,0 1 1676
  4. Tóth Árpád Gimnázium A (RtgAvg:1731, TB1: 3,5 / TB2: 1)
Bo. Name Rtg 1 2 3 Pts. Games RtgAvg
1 Sos Barnabas 1906 0 0 0 0,0 3 2070
2 Vagner Gergo 1767 ½ ½ 0 1,0 3 1821
3 Hercz Vendel 1702 0 1 1 2,0 3 1732
4 Szucs Andras Laszlo 1550 0 ½ 0 0,5 3 1547

 

 

 A felsős fiú I-II. korcsoportban a bajnokcsapat első három tábláján növendékeink, Bodnár Roland Gábor, Fésüs Marcell és Kálnai Márton játszottak.

A második helyezett csapat első tábláján Vass Boglárka, a másodikon Németh Márk növendékünk játszott.

 

Team-Composition with round-results

  1. Református Kollégium Ált. Isk. (RtgAvg:1319, TB1: 19 / TB2: 12)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Bodnar Roland Gabor 1499   1 1 1 1 1 1 6,0 6 1351
2 Fesus Marcell 1378   1 ½ 1 ½ ½ ½ 4,0 6 1196
3 Kalnai Marton 0   1 ½ 1 1 1 1 5,5 6 1200
4 Pólik Zalán 0   1 1 ½ 0 1 0 3,5 6 1200
  2. Hatvani István Ált. isk. (RtgAvg:1315, TB1: 17,5 / TB2: 9)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Vass Boglárka 1636 1 1 1 1 0   0 4,0 6 1328
2 Nemeth Mark 1222 1 1 1 0 1   ½ 4,5 6 1222
3 Makray Áron 0 1 1 1 1 0   0 4,0 6 1200
4 Makray Balázs 0 1 ½ 1 ½ 1   1 5,0 6 1200
  3. DE Kossuth Lajos Gyak. Ált. isk. (RtgAvg:1291, TB1: 16 / TB2: 9)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Toth Gergely 1563 ½ 1 1   1 0 1 4,5 6 1340
2 Gyongy Lilla 1154 0 1 1   0 ½ 1 3,5 6 1233
3 Varga Matyas 1199 1 ½ ½   1 0 1 4,0 6 1200
4 Böjtös Attila 0 1 1 1   0 0 1 4,0 6 1200
  4. Kölcsey Ferenc Gyak. Ált. Isk. (RtgAvg:1227, TB1: 14,5 / TB2: 6)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Nagy Károly Péter 1306 ½ 0 0 1   1 1 3,5 6 1383
2 Várbíró Nándor 0 1 0 ½ 1   1 1 4,5 6 1226
3 Várbíró Dániel 0 0 0 ½ 1   1 1 3,5 6 1200
4 Kocsis Benedek Ábel 0 0 ½ 0 1   1 ½ 3,0 6 1200
  5. Berettyóújfalui József A. Ált. Isk. és A (RtgAvg:1200, TB1: 9,5 / TB2: 4)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Frank Dávid 0 1   0 0 0 0 0 1,0 6 1401
2 Gáti Panna 0 1   0 1 ½ 1 0 3,5 6 1226
3 Kathi Kristóf 0 ½   ½ 0 0 1 0 2,0 6 1200
4 Domokos Zalán 0 0   0 ½ 1 1 ½ 3,0 6 1200
  6. Árpád Vezér Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 6 / TB2: 2)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Vasas Ádám 0 0 0   0 1 0   1,0 5 1354
2 Holló Ádám 0 0 0 0 0 ½ 0   0,5 6 1295
3 Bodnár Péter 0 ½ ½ 0 0   0   1,0 5 1204
4 Dudás Botond 0     0 ½ 1 0   1,5 4 1200
5 Tímár Bence 0 1 0 0   1     2,0 4 1200
  7. Pávai Vajna Ferenc Ált. isk. (RtgAvg:1200, TB1: 1,5 / TB2: 0)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Takács-Papp Ákos 0 0 0   0 0 1 0 1,0 6 1401
2 Végh Nikolett 0 0 0   0 ½ 0 0 0,5 6 1226
3 Győrfi Norbert 0 0 0   0 0 0 0 0,0 6 1200
4 Varjú Richárd 0 0 0   0 0 0 0 0,0 6 1200

 

 Az alsós  fiú I-II. csoportban a második helyezett csapatban játszó növendékeink: Gencsi Dávid Sándor, Pető Dávid.

 

Team-Composition with round-results

  1. Baltazár Dezső ref. Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 23,5 / TB2: 13)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Tatár Bence 0 0 1 ½       0 1,5 4 1218
2 Tóth Sándor Benedek 0 1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1200
3 Kiss Marcell 0 ½ 1 1 1 1 1 1 6,5 7 1200
4 Szilágyi Richárd 0 1   1 1 ½ 1   4,5 5 1200
5 Henczel Donát 0   1   1 1 1 0 4,0 5 1200
  2. DE Kossuth Lajos Gyak. Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 19 / TB2: 11)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Gencsi Dávid Sándor 0 0 0 1 0 0 1 1 3,0 7 1210
2 Lendvai Dávid Attila 0 ½ 1 1 1 0 1 1 5,5 7 1200
3 Pető Dávid 0 1 1 1 1 ½ 1 1 6,5 7 1200
4 Irinyi Tamás 0 1 1 1 0 0 0 1 4,0 7 1200
  3. Bólyai János Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 18,5 / TB2: 9)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Puha Morgan 0 1 1 ½ 1 1 1 1 6,5 7 1210
2 Puha Mike 0 1 0 1 0 ½ 1 0 3,5 7 1200
3 Nagy Dominik Bence 0 1 0   0     0 1,0 4 1200
4 Balla Botond 0 1   ½ 1 1 1 1 5,5 6 1200
5 Török Lilla 0   0 0   1 1   2,0 4 1200
  4. Svetits Katolikus Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 18 / TB2: 9)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Papp Ádám 0 1 1 ½ 1 1 0 1 5,5 7 1210
2 Baranya Gergely 0 0 1 0 0 0 ½ 1 2,5 7 1200
3 Békési Áron 0 ½ 1 ½ 0 1 1 1 5,0 7 1200
4 Gulyás Csanád 0 0 1 1 1 0 1 1 5,0 7 1200
  5. Balmazújvárosi Ref. Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 12 / TB2: 6)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Posta Gergő 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 7 1210
2 Kerekes Márton 0 1 0 1 1 1 0 0 4,0 7 1200
3 Tar Zsombor 0 1 0 1 1 0 0 1 4,0 7 1200
4 Király Árpád 0 0 0 1 0 1 1 1 4,0 7 1200
  6. Lilla Téri Ált. Isk. (RtgAvg:1218, TB1: 10 / TB2: 3)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Kovacs Gergely 1271 1 1 ½ 1 0 1 1 5,5 7 1200
2 Csontos Milán 0 ½ 1 0 1 ½ ½ 1 4,5 7 1200
3 Kovács Zoltán 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 7 1200
4 Szűcs János 0 0   0         0,0 2 1200
5 Fenyőházi Gergő 0   0   0 0 0 0 0,0 5 1200
  7. Huszár Gál Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 7,5 / TB2: 4)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Dézsán Dominik 0 1 0 0 0   0 0 1,0 6 1212
2 Mátyás Gergő 0   0 0 0 ½ 0 0 0,5 6 1200
3 Oszter-Barcsay Dominik 0 0 1 0 0 1 0   2,0 6 1200
4 Párványik Dominik 0 0     0 1 0 0 1,0 5 1200
5 Kiss Olivér 0 1 1 0   1   0 3,0 5 1200
  8. Pávai Vajna Ferenc Ált. Isk. (RtgAvg:1200, TB1: 3,5 / TB2: 1)
Bo. Name Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1 Csala Zsombor 0 0 0 1 0 ½ 0 0 1,5 7 1210
2 Ujj Péter 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 7 1200
3 Károlyi Vince Bence 0 0 0 0 1 0 0 0 1,0 7 1200
4 Humicsku Zsolt 0 0 0 0 1 0 0 0 1,0 7 1200