Debrecenben, az Újkerti Közösségi Házban, 2018. február 10-én rendeztük meg a Génius Kupa versenysorozat negyedik állomását.

 

Az összevont U14-U18 csoportban - növendékeink közül - Tran Dávid és Vass Boglárka végzett az élen, Dávid toronymagasan megelőzve a mezőnyt!

 

Final Ranking after 6 Rounds

 

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1 Tran David 6,0 0,0 22,5 22,50
2 5 Vass Boglarka 4,5 0,5 24,0 15,75
3 8 Király Lilla Virág 4,5 0,5 23,5 15,25
4 3 Kacsandi Lili Fruzsina 4,0 0,0 21,5 11,00
5 7 Kovacs Laszlo 4,0 0,0 18,0 10,00
6 6 Holacsik Andras 4,0 0,0 16,5 6,00
7 4 Görömbei Bálint 3,5 0,0 19,0 9,25
8 2 Fekete Ágnes 3,0 0,0 19,5 5,00
9 17 Sivadó Márton 3,0 0,0 19,0 7,00
10 16 Simon Örs 3,0 0,0 16,5 5,50
11 13 Gati Panna 3,0 0,0 16,0 3,50
12 9 Benicsak Patrícia 2,5 0,0 17,0 3,75
13 15 Schmidt Rebeka 2,0 0,0 16,5 4,00
14 12 Filetoth Botond 2,0 0,0 15,5 2,50
15 11 Bagdi Zsofia 2,0 0,0 14,0 2,00
16 10 Bagdi Márta 2,0 0,0 11,5 1,00
17 14 Kis Alina Zita 1,0 0,0 14,0 1,00

 

 

 

A 12 éven aluliak között Fésüs Marcell növendékünk végzett az élen! 

 

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 3 Fésüs Marcell 4,5 1,5 22,5 16,50
2 20 Turcsányi Vince 4,5 1,0 22,0 15,50
3 6 Gathi Donát 4,5 0,5 21,5 14,75
4 2 Kovacs Mate 4,0 2,0 25,0 16,00
5 15 Papp Regina 4,0 0,0 19,0 11,50
6 12 Laskai Gábor 4,0 0,0 17,5 10,00
7 4 Németh Márk 3,5 0,0 21,5 10,75
8 1 Tóth Gergely 3,5 0,0 21,0 10,75
9 13 Magyar Gergő 3,5 0,0 20,5 9,75
10 16 Pólik Zalán 3,0 0,0 19,0 7,50
11 11 Kálnai Márton 3,0 0,0 18,0 7,00
12 17 Simon Virág 3,0 0,0 16,5 6,00
13 19 Szőke Nóra 2,5 0,5 16,0 3,25
14 5 Varga Mátyás 2,5 0,5 14,0 3,25
15 10 Kalmár Miklós 2,0 0,0 16,5 4,50
16 8 Csiki László Levente 2,0 0,0 16,5 2,00
17 14 Oláh Blanka Lívia 2,0 0,0 13,5 2,00
18 18 Szimcsina Richárd 2,0 0,0 13,5 2,00
19 7 Böjtös Attila 2,0 0,0 13,0 2,00
20 9 Gulyás Zénó 0,0 0,0 13,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 

A 10 éven aluliak mezőnyének végeredménye:

 

inal Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 6 Lazsádi Kerka 7,0 0,0 26,0 26,00
2 4 Juhász Edmond 5,0 0,0 28,5 17,00
3 10 Szabó Ákos 4,5 0,5 26,5 12,75
4 2 Csontos Milán 4,5 0,5 25,5 12,75
5 7 Lendvai Attila 4,0 0,0 28,0 12,00
6 1 Bodnár Attila Róbert 4,0 0,0 22,5 8,00
7 9 Pető Dávid 4,0 0,0 18,0 7,00
8 3 Gencsi Dávid Sándor 3,0 0,0 28,0 8,50
9 11 Váradi Anett 3,0 0,0 24,5 5,00
10 8 Mohácsi Gergő 2,0 0,0 18,0 2,00
11 5 Kalmár Botond 1,0 0,0 22,0 2,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 

 A 8 éven aluliak versenyének végeredménye:

 

 

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2 Berényi Krisztián 7,0 0,0 27,0 27,00
2 1 Balogh Bori 6,0 0,0 27,0 20,00
3 4 Briczky Balázs 4,5 0,0 23,5 8,75
4 3 Biró Beáta 4,0 1,0 26,0 8,50
5 8 Takács András Bende 4,0 0,0 23,0 6,00
6 6 Lazsádi Blanka 3,5 0,0 26,5 7,25
7 5 Gulyás Maja 3,0 0,0 23,5 3,00
8 7 Lengyel József 2,0 0,0 23,0 1,00
9 10 Turcsányi Vendel 1,0 0,0 23,5 0,00
10 9 Tarnai Gábor 0,0 0,0 22,0 0,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable