Debrecenben, az Újkerti Közösségi Házban, 2017. december 9-én rendeztük meg a Génius Kupa versenysorozat harmadik állomását.

 

Az összevont U14-U18 csoportban - növendékeink közül - Tran Dávid végzett az első, míg Bodnár Roland a második helyen:

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo   Name Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1   Tran Dávid 1932 5,5 0,0 23,0 20,75
2 8   Bodnár Roland 1490 4,5 0,0 21,0 14,75
3 3   Kacsándi Lili Fruzsina 1789 4,0 0,0 22,0 12,50
4 4   Polenszki Péter 1605 4,0 0,0 19,5 10,50
5 6   Holacsik Andras 1586 4,0 0,0 19,0 9,50
6 9   Kovacs Laszlo 1414 3,5 0,0 22,5 11,50
7 2   Fekete Ágnes 1862 3,5 0,0 19,0 9,25
8 7   Rózsa Zoltán 1491 3,5 0,0 19,0 9,25
9 19   Sivadó Márton 0 3,5 0,0 17,5 8,50
10 5   Vass Boglarka 1593 3,0 0,0 20,5 9,25
11 10   Szombat Szilárd 1184 3,0 0,0 19,0 6,00
12 13   Filetoth Botond 0 3,0 0,0 13,5 5,00
13 18   Simon Örs 0 3,0 0,0 13,0 4,50
14 15   Koszkócsák Dzsenifer 0 2,5 0,5 17,0 5,25
15 16   Plentri Panna 0 2,5 0,5 16,0 4,50
16 14   Gáti Panna 0 2,0 0,0 16,0 3,50
17 17   Pósa Levente 0 2,0 0,0 14,5 2,50
18 12   Bagdi Zsofia 0 2,0 0,0 13,0 2,00
19 11   Bagdi Márta 0 1,0 0,0 13,5 1,50

 

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 

 Az U12 csoportban Németh Márk a 3. helyen végzett:

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo   Name Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 8   Csiki László Levente 0 5,0 0,0 20,5 16,50
2 1   Kovacs Mate 1465 4,5 0,5 24,0 16,75
3 4   Németh Márk 1222 4,5 0,5 21,5 14,25
4 3   Fésüs Marcell 1378 4,0 0,0 20,5 11,50
5 2   Toth Gergely 1429 4,0 0,0 17,5 9,50
6 10   Kálnai Márton 0 3,5 0,0 19,5 10,25
7 5   Varga Mátyás 1199 3,5 0,0 18,0 10,00
8 11   Laskai Gábor 0 3,5 0,0 18,0 9,50
9 6   Tóth Dávid 1102 3,0 0,0 21,0 8,00
10 14   Papp Regina 0 3,0 0,0 20,0 9,00
11 7   Böjtös Attila 0 3,0 0,0 17,0 5,50
12 15   Pósa Réka 0 2,5 0,0 17,0 4,25
13 17   Szimcsina Richárd 0 2,5 0,0 17,0 4,25
14 18   Szőke Nóra 0 2,5 0,0 17,0 2,75
15 13   Nagy Ivett 0 2,0 1,0 16,5 2,00
16 16   Simon Virág 0 2,0 0,0 11,0 1,00
17 12   Máté Bence 0 1,0 0,0 13,5 0,00
18 9   Fejér Gergő 0 0,0 0,0 14,5 0,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 Az U10 csoportban Gencsi Dávid Sándor 3. hellyezést ért el:

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1 Turcsányi Vince 6,5 0,0 26,0 23,50
2 5 Lendvai Attila 6,0 0,0 24,5 18,00
3 3 Gencsi Dávid Sándor 5,5 0,0 29,0 19,75
4 7 Pető Dávid 4,0 0,0 26,5 9,00
5 6 Németh Hédi 3,5 0,5 23,5 6,50
6 9 Styecz Laura 3,5 0,5 20,0 7,00
7 11 Váradi Anett 3,0 0,0 26,5 8,50
8 8 Rontó Balázs 3,0 0,0 26,0 7,50
9 2 Bodnár Attila Róbert 3,0 0,0 25,0 6,00
10 4 Leiner Zsolt Bendegúz 3,0 0,0 18,5 5,50
11 10 Ungai Zoltán 1,0 0,0 24,0 2,50

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 Az U8 csoport végeredménye:

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 5 Juhász Edmond 8,0 0,0 28,0 28,00
2 8 Briczky Balázs 6,0 1,0 30,0 17,00
3 4 Bíró Beáta 6,0 0,0 30,0 16,00
4 2 Berényi Krisztián 5,0 0,0 31,0 13,00
5 7 Turcsányi Vendel 4,0 1,0 32,0 7,00
6 9 Balogh Bori 4,0 0,0 32,0 8,00
7 6 Czigler Márta 2,0 0,0 34,0 1,00
8 1 Tarnai Gábor 0,5 0,5 35,5 0,25
  3 Nagy Zétény 0,5 0,5 35,5 0,25

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable