Debrecenben, az Újkerti Közösségi Házban, 2017. november 11-én rendeztük meg a Génius Kupa versenysorozat második állomását

 

Eredmények:

Tran Dávid az 1. helyen, míg Vass Boglárka a 3. (lányok között 1.) helyen végzett az U14 - U18 csoportban:

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1 Tran David 1968   6,0 0,0 22,0 22,00
2 3 Palkovics Balázs 1704 Piremon Se 5,0 0,0 20,5 14,50
3 4 Vass Boglarka 1655 Hatvani I. Ái 5,0 0,0 20,5 14,50
4 2 Fekete Ágnes 1881 Kisújszállás 4,0 0,0 21,5 10,50
5 6 Szombat Szilárd 1184 Kisújszállás 4,0 0,0 21,0 10,00
6 9 Filetoth Botond 0 Piremon Se 4,0 0,0 13,5 10,00
7 5 Kovacs Laszlo 1487 Debreceni Sakkiskola Egyesület 3,0 0,0 21,5 6,50
8 7 Szatmári Gergő Gyula 1087 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 0,0 19,5 6,50
9 13 Petrás Márta 0 Szarvas 3,0 0,0 19,0 6,00
10 17 Schmidt Rebeka Sára 0 Dvtk 3,0 0,0 19,0 5,00
11 15 Posa Levente 0 Szarvas 3,0 0,0 14,5 4,50
12 14 Plentri Panna 0 Szarvas 3,0 0,0 14,0 4,00
13 8 Bagdi Zsofia 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 0,0 14,0 4,00
14 18 Simon Örs 0   2,0 0,0 19,5 5,50
15 12 Meszaros Lilla 0   2,0 0,0 18,0 5,00
16 16 Rozsa Anita 0   2,0 0,0 16,5 3,00
17 19 Vass Kende Mate 0 Piremon Se 2,0 0,0 15,5 4,00
18 11 Koszkocsak Dzsenifer 0   2,0 0,0 12,0 1,50
19 10 Kis Alina Zita 0 Árpád Vezér Ált.Isk. 1,0 0,0 17,5 2,50

 

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 

 Az U12 csoportban Fésüs Marcell az első, míg Kálnai Márton  a második helyen végzett:

 

Final Ranking after 6 Rounds

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 2 Fésüs Marcell 1332   5,5 0,0 21,0 18,75
2 10 Kálnai Márton 0   5,0 0,0 21,5 16,00
3 1 Tóth Gergely 1504   4,5 0,0 22,5 14,75
4 3 Bartalos Bence 1301 Piremon Se 4,5 0,0 20,0 15,25
5 6 Csiki László Levente 0 Dvtk 4,0 0,0 20,5 11,50
6 15 Nemeth Márk 0   4,0 0,0 17,5 8,50
7 11 Laskai Gábor 0 Piremon Se 3,5 0,0 22,0 9,75
8 4 Varga Mátyás 1199 Bajnok Sakkiskola 3,5 0,0 21,0 10,00
9 12 Lazsadi Csanád 0 Dvtk 3,5 0,0 18,5 8,75
10 21 Szaniszlo Milán 0   3,0 0,0 21,5 8,50
11 9 Kalmár Miklós 0   3,0 0,0 19,0 8,00
12 17 Papp Regina 0   3,0 0,0 18,5 6,50
13 23 Tóth Dávid 0 Szoboszlói Úti Ált.Isk. 3,0 0,0 18,0 6,50
14 20 Simon Virág 0   3,0 0,0 17,0 5,50
15 18 Polik Zalán 0   3,0 0,0 16,5 5,50
16 19 Posa Réka 0 Szarvas 3,0 0,0 10,5 5,00
17 14 Nagy Ivett 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 0,0 16,5 3,50
18 5 Balogh Eszter 0 Kisújszállás 2,0 0,0 16,5 3,50
19 22 Szimcsina Richárd 0 Piremon Se 2,0 0,0 15,5 2,50
20 13 Máté Bence 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 0,0 15,0 3,00
21 8 Hajdu Tamas 0   2,0 0,0 14,5 3,00
22 16 Oláh Blanka Lívia 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 2,0 0,0 11,0 2,00
23 7 Gulyas Gabor Zeno 0 Kossuth Gyak.Ált.Isk. 1,0 0,0 16,5 2,50

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 Az U10 csoportban Gencsi Dávid Sándor 4. lett:

 

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 10 Lazsádi Kerka 0 Dvtk 6,0 0,0 28,5 23,00
2 3 Bodnar Attila 0   5,5 0,0 25,0 17,75
3 9 Kovacs Kristof 0   5,0 0,0 31,5 21,00
4 7 Gencsi Dávid Sándor 0   5,0 0,0 28,0 18,00
5 12 Lendvai Attila 0   4,5 0,0 29,5 17,75
6 4 Buzsik Máté 0   4,0 0,0 29,5 14,00
7 17 Rontó Balázs 0 Szarvas 4,0 0,0 28,5 13,50
8 6 Csontos Milán 0   4,0 0,0 26,5 12,50
9 16 Pető Dávid 0   4,0 0,0 24,5 11,00
10 19 Varadi Anett 0   3,5 0,0 23,5 8,75
11 15 Papp Máté 0 Kölcsey Ref. Tanítóképző Ált.I 3,5 0,0 22,5 8,25
12 18 Styec Laura 0 Szarvas 3,5 0,0 19,5 6,50
13 2 Babecz Áron 0 Szarvas 3,0 2,0 21,0 6,50
14 1 Aczél Milán 0   3,0 1,0 23,5 6,00
15 11 Leitner Zsolt Bendegúz 0 Hajdúszoboszlói Sakkiskola 3,0 0,0 19,5 6,00
16 5 Bíró Szilárd 0   2,5 0,0 25,0 6,50
17 8 Kalmár Botond 0   2,0 1,0 20,5 2,50
18 13 Mészáros Mira 0 Szarvas 2,0 1,0 19,0 4,50
19 14 Németh Hédi 0   2,0 1,0 17,0 4,00

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

 

 Az U8 csoport eredménye:

 

Final Ranking after 7 Rounds

Rk. SNo Name Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 7 Kis Vilmos 6,0 1,0 27,0 21,50
2 6 Juhász Edmond 6,0 0,0 27,0 21,00
3 1 Balogh Bori 5,5 0,0 27,0 18,75
4 2 Bíró Beáta 4,5 0,0 25,5 10,75
5 9 Majláth Anna 4,0 0,0 27,5 10,00
6 4 Szegedy Szabolcs 3,0 0,0 27,5 6,50
7 11 Takács András Bende 3,0 0,0 24,5 6,50
8 5 Gulyás Maja 3,0 0,0 24,0 5,50
9 3 Czigler Márta Anna 3,0 0,0 20,5 6,00
10 8 Lazsádi Blanka 2,5 0,0 22,0 4,75
11 10 Nagy Petra 1,5 0,0 19,0 3,75

Annotation:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable